O firmie B8 Group

Zaufanie w biznesie to podstawa – poznajmy się!

O NAS

Firma B8 Group

O firmie świadczy cały zespół, ale zaczęło się od jednej osoby – właściciela marki B8 Group. CEO firmy jest wykwalifikowany inżynier z ponad 12 letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami. Prowadził oraz doradzał w wielu ogromnych realizacjach fabryk zatrudniających tysiące pracowników.

Firma B8 Group wspiera działalność produkcyjną. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kontraktów w ramach planowania oraz realizacji zadań związanych z relokacją maszyn.

Wysokim priorytetem jest dla nas rozmowa z klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie nastawiając się na dogłębną analizę realizacji. Szukamy zarówno mocnych jak i słabych punktów proponując najodpowiedniejsze rozwiązania.

Cały czas rozwijamy nasz zespół. Czynnik ludzki w naszym biznesie to podstawa. Dlatego nasi pracownicy regularnie są doszkalani oraz wyposażamy ich w niezbędny sprzęt do realizacji zadań. Regularnie rozwijamy nasz park maszyn inwestując w coraz nowocześniejsze maszyny. 

Działamy kompleksowo. Skontaktuj się z nami, wskaż swój problem, a my na pewno pomożemy. Zacznijmy od rozmowy!

W naszej ofercie

Relokacje maszyn

Montaż i demontaż maszyn

Transfer linii produkyjnych

Elektryka i automatyka przemysłowa

Projekt i montaż linii montażowych

Produkcja - obróbka metali

Specjalistów w zespole

Lat doświadczenia

Wykonanych zleceń

ZAUFAJ NAM

Dlaczego my?

Czy warto angażować się osobiście w proces przeniesienia fabryki, skoro na głowie są setki innych obowiązków?

Dla każdego naszego klienta chcemy być jak najlepszym partnerem biznesowym. Zadbamy o Twoją firmę jak o własną. Mamy lata doświadczeń oraz wykwalifikowany zespół, który nie tylko wykona zlecone zadania, ale również doradzi na każdym etapie.

Bezpieczeństwo to podstawa. Niedoświadczone firmy lub niewyszkoleni pracownicy mogą uszkodzić kosztowne urządzenia co wiąże się z utratą dwóch ważnych w biznesie rzeczy: czasu oraz pieniędzy.

Rozwój automatyki przemysłowej jest ogromny. Regularnie doszkalamy naszych pracowników, abyśmy mogli świadczyć usługi najwyżej jakości.

Jak się przekonać, że będziemy dla Ciebie najlepszym wyborem?
Po prostu skontaktuj się z nami i sprawdź jak działamy. Mamy odpowiednie procesy, dzięki którym przeniesienie nawet całych fabryk nie będzie problemem.

Nasz zespół

Konstruktorzy

Elektromechanicy

Elektrycy

Automatycy

Spawacze

Ślusarze

Inżynierowie

Operatorzy maszyn

Formularz kontaktowy

Biuro

B8 Group Sp. z o.o.
58-100 Świdnica, Rynek 1A

Telefon

733 733 340