Koordynator serwisu maszyn rolniczych / Błonie, pow. średzki, woj. dolnośląskie

Posiadasz wiedzę techniczną z zakresu budowy maszyn rolniczych? A może masz doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń leśnych czy rolniczych? Koniecznie się zgłoś, potrzebujemy Twojej wiedzy!

Dla naszego Klienta bezpośrednio rekrutujemy Koordynatora serwisu.

Miejsce pracy: Błonie, pow. średzki, woj. dolnośląskie

Lokalizacja: Błonie, pow. średzki, woj. dolnośląskie
Wymagania

– znajomość j. niemieckiego w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny;
– wiedza techniczna, mechaniczna z zakresu budowy maszyn rolniczych i leśnych;
– doświadczenie w obsłudze klienta;
– prawo jazdy kat B.

Obowiązki

– przyjmowanie i tworzenie zleceń serwisowych;
– kontakt z Klientami niemieckimi;
– kontakt z serwisantami – mechanikami;
– dobór części i obsługa zleceń serwisowych;
– sporządzanie dokumentacji serwisowej na podstawie informacji od producenta maszyn.

Co oferujemy?

– umowę o pracę bezpośrednio;
– pracę w elastycznym grafiku na 1 zmianę;
– wynagrodzenie na początek 8000 brutto;
– sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij zgłoszenie za pomocą formularzu aplikacyjnego. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod 533591777.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915