Usługi – Przemysł

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty

Co oferujemy?

Transfer i montaż

Profesjonalny transfer
i bezpieczny montaż z zachowaniem przepisów BHP.

Serwis

Pełny, specjalistyczny
i długoterminowy zakres serwisu.

Doradztwo

Indywidualne doradztwo, które pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu.

Poproś o wycenę zlecenia

Relokacja maszyn

Firma B8 Group oferuje kompleksowe relokacje maszyn. Relokacja maszyn jest złożonym procesem, który wymaga podjęcia odpowiednich środków organizacyjnych. Skrupulatnie planujemy wszelkie działania i je synchronizujemy, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie rozwiązania, pozwalające na optymalizację czasową i finansową danego przedsięwzięcia. Pamiętaj, że z nami relokacja maszyn nie kończy się na rozładunku. Staramy się zapewnić pełny zakres usług. Każdorazowo zaczynamy od specjalistycznego planowania relokacji maszyn i komponentów przemysłowych. Następnym etapem jest staranne przygotowanie całej operacji, poprzez jej realizację aż do uruchomienia we wskazanym przez klienta miejscu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz bogate i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki którym możemy podjąć się najtrudniejszych i najbardziej wymagających relokacji z gwarancją całkowitego bezpieczeństwa. Świadczymy usługi na terenie całej Europy.

Montaż i demontaż maszyn

Nasze wykwalifikowane zespoły zapewnią bezpieczny montaż i demontaż nawet najcięższych maszyn – zarówno nowych jak i używanych. Należą do nich m.in. wtryskarki, prasy, piece itp. Jednak warunkiem tego jest zagwarantowanie odpowiednio wysokiej jakości wyposażenia technicznego. Oprócz wyspecjalizowanych dźwigów oferujemy również wszelkiego rodzaju hydrauliczne urządzenia podnoszące, takie jak suwnice hydrauliczne, rolki transportowe, platformy transportowe, podnośniki hydrauliczne i poduszki powietrzne.
Świadczenie naszych usług ma swój początek w precyzyjnym ustalaniu szczegółów danego zlecenia z Klientem. W następnej kolejności tworzymy harmonogram, który poprzez akceptację Klienta, pozwala w prosty sposób nadzorować każdej ze stron przebieg wszelkich prac. Firma PAT SOLUTION pomaga różnorodnym przedsiębiorstwom, które modernizują i rozbudowują swój park maszynowy, oferując usługę kompleksowego montażu i demontażu maszyn oraz urządzeń.

Transfer linii produkcyjnych

Firma B8 Group stawia przede wszystkim na kompleksowość swoich usług. Dzięki temu, nasi Klienci powierzają nam swoje sprzęty bez jakichkolwiek obaw o ich stan.
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz zapleczu technicznym jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa usługi w zakresie:

 • Rozładunek urządzeń, maszyn i kontenerów ze środka transportu.
 • Załadunek urządzeń, maszyn i kontenerów na środki transportu.
 • Drogowy normatywny oraz nienormatywny transport maszyn na terenie Polski i Europy wraz z pełnym przygotowaniem ładunku do transportu,
  tj. min.: pakowanie, mocowanie, zabezpieczenie, przeniesienie maszyn.
 • Organizowanie transportu morskiego oraz lotniczego – załadunek kontenerów morskich oraz ich rozładunek.
 • Wykonanie skrzyń transportowych bądź palet pod kątem transportu morskiego z drewna fitosanitarnego z certyfikatem ISPM-15.

Transfer linii technologicznych

Firma B8 Group zagwarantuje bezpieczny transport kompletnych linii technologicznych w docelowe miejsce. Oprócz transportu, w sposób kompleksowy zorganizujemy demontaż, przygotowanie do załadunku, załadunek, a także rozładunek, montaż linii technologicznych w określonym miejscu oraz podłączenie wszystkich mediów, uruchomienie i rozruch.
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz zapleczu technicznym jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa usługi w zakresie:

 • Rozładunek urządzeń, maszyn i kontenerów ze środka transportu.
  Załadunek urządzeń, maszyn i kontenerów na środki transportu.
 • Drogowy normatywny oraz nienormatywny transport maszyn na terenie Polski i Europy wraz z pełnym przygotowaniem ładunku do transportu, tj. min.: pakowanie, mocowanie, zabezpieczenie, przeniesienie maszyn.
 • Organizowanie transportu morskiego oraz lotniczego – załadunek kontenerów morskich i ch rozładunek.
 • Wykonanie skrzyń transportowych bądź palet pod kątem transportu morskiego z drewna fitosanitarnego z certyfikatem ISPM-15.

Elektryka przemysłowa

W obliczu nieustannie postępującego rozwoju technicznego, a także automatyzacji procesów technologicznych, niezbędne stały się zaawansowane systemy sterujące.
Firma B8 Group oferuje obszerny zakres usług w dziedzinie, jaką stanowi automatyka przemysłowa.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wykonanie oraz instalację systemu sterowania linią technologiczną, nie tylko w oparciu o najnowocześniejsze dostępne rozwiązania techniczne ale także o stale poszerzającą się wiedzę i nieustannie gromadzone doświadczenie naszych pracowników.
Głównym celem naszej firmy jest przede wszystkim zagwarantowanie najwyższej jakości usług oraz ich terminowości w różnorodnych gałęziach przemysłu.
Dzięki temu, iż posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, jaką jest elektryka przemysłowa, możemy zapewnić profesjonalną i rzetelną realizację naszych działań.
Nasi wyspecjalizowani pracownicy są otwarci na wszelkiego rodzaju problemy, dlatego służą pomocą w ich rozwiązywaniu.

Nasze propozycje dotyczą szaf sterowniczych, które zostały wykonane na bazie komponentów dostarczonych przez renomowanych producentów lub przez klienta.
W zakres naszych działań wchodzą również instalacje maszyn i urządzeń, serwis układów sterowania, a także pomiary elektryczne maszyn i urządzeń.

 • instalacje maszyn i urządzeń,
 • pomiary elektryczne,
 • szafy sterownicze,
 • automatyka, sterowanie linii technologicznych,

Automatyka przemysłowa

Firma B8 Group posiada wykwalifikowany personel, który może zapewnić Państwu obsługę w zakresie projektowania, wykonania, instalacji oraz rozruchu maszyn przeznaczonych do procesów produkcyjnych. Wykonujemy stanowiska oraz linie produkcyjne w pełni automatyczne, półautomatyczne i ręczne. Bazując na naszej wiedzy, doświadczeniu i na dostarczaniu nieszablonowych rozwiązań z zakresu automatyzacji, wspieramy naszych Klientów nie tylko w podnoszeniu konkurencyjności i poprawie wskaźników dotyczących zwrotów z inwestycji ale także mamy wpływ na zwiększanie bezpieczeństwa w ich działalności. Automatyzacja procesów produkcji jest szczególnie istotna dla Klientów, którzy potrzebują możliwie najszybszego i najtańszego sposobu, by wyprodukować jak największą ilość produktów. Można to osiągnąć dzięki automatyzacji procesów maszyn i innych urządzeń.
Decydując się na naszą usługę, zapewnimy by urządzenia i oprogramowania ze sobą współpracowały i tworzyły tym samym zwarty system.
Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników, posiada wiedzę na temat aktualnie wykorzystywanych technologii. Dzięki temu nasza firma może zapewnić Klientom wsparcie jakiego oczekują i potrzebują. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Przy realizacji naszych usług, posiłkujemy się zdobytym doświadczeniem podczas wykonywania różnorodnych zleceń w zakresie automatyzacji przemysłowej. W efekcie naszych działań, wzrostowi ulega atrakcyjność przedsiębiorstw.

Linie montażowe – projekt i wykonanie

Realizacja linii montażowych jest wymagającym zadaniem. W skład firmy B8 Group wchodzą specjaliści, którzy zajmują się projektowaniem i tworzeniem takich linii.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu i Państwa oczekiwaniom, opracowujemy koncepcje maszyny lub linii produkcyjnej zgodnie z wymaganiami Klienta.
Wykonujemy modele 3D, projekty maszyn, rysunki techniczne oraz dokumentacje. Korzystamy tylko i wyłącznie z materiałów od sprawdzonych dostawców, dlatego projektowane przez nas linie produkcyjne spełniają wymagane regulacje i normy.
Bardzo dużo czasu poświęcane jest na szczegółową analizę dotychczasowego procesu produkcyjnego. Dzięki temu, nasz zespół jest w stanie ocenić jakie są poszczególne etapy produkcji, jak długo trwają i jakie zachodzą między nimi zależności. Nasi specjaliści zadbają o to, by praca szła płynnie, by maszyny miały na bieżąco dostarczane niezbędne części i by aktualna linia montażowa była jak najlepiej odwzorowana. Pracownicy B8 Group odnajdą najsłabsze punkty linii montażowej i zaproponują ulepszenia.

Zajmujemy się również obróbką metalu

 • Cięcie laserem
 • Gięcie
 • Obróbka skrawaniem
 • Spawanie
 • Śrutownia
 • Lakiernia (na mokro)

Zadzwoń do nas:

733 733 650