Montaż urządzeń przemysłowych

Montaż urządzeń przemysłowych to zadanie wymagające zastosowania specjalistycznego sprzętu umożliwiającego podnoszenie oraz transport ponadgabarytowych elementów. Konieczne jest także zaangażowanie zespołu wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. W jaki sposób przeprowadzić montaż i dlaczego warto zlecić to zadanie specjalistom?

Montaż urządzeń przemysłowych – zakres usług

Montaż urządzeń przemysłowych obejmuje procesy związane z transportem elementów, umiejscowieniem ich w wyznaczonej lokalizacji oraz podłączeniem w sposób umożliwiający prawidłowe działanie maszyn.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z montażem urządzeń przemysłowych. Pierwszym etapem współpracy z klientem jest opracowanie harmonogramu prac w taki sposób, aby zleceniodawca był w stanie odpowiednio przygotować obiekt na przybycie techników. W ramach usługi zajmujemy się także dostarczeniem urządzeń do wybranej lokalizacji przy użyciu różnych środków transportu. Oferujemy transport drogowy, morski i lotniczy, a w ramach transportu drogowego istnieje możliwość wykorzystania pojazdów przeznaczonych zarówno do ładunków standardowych, jak i ponadgabarytowych.

Po dostarczeniu urządzeń na teren zakładu wykorzystujemy nasz zaawansowany sprzęt do umieszczenia wszystkich elementów w wyznaczonym miejscu. Bogaty park maszynowy pozwala nam bezpiecznie i sprawnie przygotować posadowienie oraz podłączenie wszystkich elementów instalacji, nawet w przypadku bardzo skomplikowanych zleceń. Montaż urządzeń przemysłowych staramy się przeprowadzać w taki sposób, aby realizacja zadania miała jak najmniejszy wpływ na pozostałe procesy mające miejsce na terenie zakładu.

Bezpieczny montaż urządzeń przemysłowych dopasowany do potrzeb

Nasze kompleksowe usługi są zawsze dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Wspólne opracowanie harmonogramu prac pozwala obu stronom mieć pewność, że wszystkie działania przebiegają zgodnie z planem. Do realizacji zadań wykorzystujemy bogaty park maszynowy – dysponujemy sprzętem gwarantującym bezpieczny i sprawny montaż maszyn. Posiadamy między innymi dźwigi, suwnice, podnośniki hydrauliczne czy platformy rolkowe umożliwiające nam podejmowanie się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Z sukcesem przeprowadzaliśmy liczne operacje związane z montażem urządzeń przemysłowych. Jak to robimy? Na przykład podczas montażu pieca do obróbki cieplnej o wadze wynoszącej 25 ton użyliśmy mechanizmu rolkowego do wprowadzenia maszyny na halę, a następnie posadowiliśmy prasę przy pomocy żurawia hydraulicznego. Mamy również na koncie realizacje takie jak montaż prasy hydraulicznej czy wtryskarki, a nasz park maszynowy pozwolił nam przetransportować elementy o wadze wynoszącej nawet ponad 60 ton. Prowadzimy prace montażowe dla zakładów działających w różnych gałęziach przemysłu.

Montaż urządzeń przemysłowych – zaufaj profesjonalistom!

Oferujemy profesjonalny i kompleksowy montaż maszyn przemysłowych. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, a nadzór nad każdym etapem prac prowadzi zespół wykwalifikowanych fachowców. Wieloletnie doświadczenie w realizacji prac montażowych pozwala nam realizować wymagające zadania w sposób sprawny bezpieczny.

Planujesz montaż urządzeń przemysłowych i szukasz sprawdzonego wykonawcy? Postaw na doświadczenie i umiejętności ekspertów potwierdzone licznymi realizacjami! Zapoznaj się z ofertą dostępną na naszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących współpracy.

Montaż urządzeń przemysłowych krok po kroku

1. Zapytanie

Klient przekazuje zapytanie ofertowe obejmujące zakres prac. Może to zrobić mailem, przez formularz lub telefonicznie.

2. Wizja lokalna

Organizujemy spotkanie z klientem w zakładzie produkcyjnym, aby ocenić możliwości techniczne i logistyczne projektu.

3. Oferta

Wysyłamy ofertę dopasowaną do zakresu zapytania i szczegółów ustalonych podczas spotkania z klientem.

4. Realizacja

Realizujemy projekt zgodnie z założeniami zapisanymi w zamówieniu i ofercie potwierdzonej przez klienta.

515+

tyle demontaży maszyn mamy na koncie

150+ utylizacji

tyle maszyn zutylizowaliśmy

140 + klientów

zleceniodawcy wracają do nas i polecają innym

75+ projektów zagranicznych

w Unii Europejskiej, ale też w Meksyku, Kanadzie czy Turcji

80 techników

o różnych specjalnościach realizuje projekty w Polsce i na świecie

10 inżynierów

zarządza u nas projektami

Zaufali nam:

Żeby przedstawić Ci naszą propozycję zasad współpracy, poprosimy Cię o informacje na temat zlecenia.

Na wstępie możemy Ci powiedzieć, że dotychczasowi klienci cenią nas za:

Oferta była taka,, że nawet można byłoby się pokusić o niepodpisywanie umowy, bo wszystko w niej jest. To zaoszczędza mój czas, bo nie muszę dopytywać. To nie może być też dwudziestostronnicowa książka. Powinna być precyzyjna, jasno podzielona, kiedy mówimy o warunkach usługi, kiedy mówimy o płatnościach, kiedy mówimy o terminach. To jest bardzo istotne, żeby też była przejrzysta.

Artur Musialak

Production Engineer at Essilor

Porozmawiajmy o konkretach

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.

Mogą Cię zainteresować
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Tak, realizujemy projekty montażu urządzeń przemysłowych począwszy od demontażu, przez transport, na montażu i uruchomieniu kończąc.

Tak, świadczymy usługi montażu urządzeń przemysłowych na terenie całego kraju.

Tak, świadczymy usługi montażu urządzeń przemysłowych na terenie całej Europy i całego świata (na przykład Meksyk czy Kanada).

Zapraszamy do kontaktu z nami – podczas spotkania wspólnie ustalimy szczegóły.

Mamy doświadczenie w projektach małych i dużych, prostych i skomplikowanych. Podejmujemy się realizacji bardzo różnych zleceń montażu urządzeń przemysłowych i zawsze szukamy optymalnych rozwiązań. Przykłady naszych realizacji można znaleźć tutaj: https://b8group.pl/realizacje/  

Jesteśmy bardzo elastyczni – jak najbardziej realizujemy zlecenia w niestandardowych godzinach oraz w weekendy.

Nasze pozostałe usługi
Artykuły naszych ekspertów