Montaż linii technologicznych

Montaż linii technologicznych wykonuje się zarówno w zakładach, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, jak i podczas rozbudowy już funkcjonujących obiektów. W zależności od okoliczności przebieg procesu przyjmuje indywidualny charakter. Wszystkie działania związane z przygotowaniem linii technologicznej zostają dobrane w zależności od możliwości oraz potrzeb firmy.

Planowanie procesu obejmuje konsultacje z klientem – dzięki wspólnemu porozumieniu wykonawca może zrealizować prace możliwie szybko i bez wpływu na pozostałe operacje mające miejsce w zakładzie, zaś zleceniodawca jest w stanie odpowiednio wcześniej przygotować obszar, aby umożliwić wykonawcy sprawne wykonanie zadania. Cały projekt zostaje podzielony na etapy, a klient ma dostęp do ustalonego harmonogramu zadań, aby mieć pewność, że prace przebiegają zgodnie z planem. 

Harmonogram pozwala też klientowi przygotować się na przyjazd techników. Dlaczego to takie ważne? Montaż linii technologicznej obejmuje nie tylko odpowiednie zamocowanie i połączenie poszczególnych elementów instalacji, ale także dostarczenie ich na teren zakładu oraz przetransportowanie do wyznaczonej lokalizacji wewnątrz obiektu. Aby możliwie szybko przenieść wszystkie elementy do miejsca docelowego, a jednocześnie zminimalizować wpływ transportu na pozostałe procesy, konieczne jest wcześniejsze uporządkowanie obszaru, wyznaczenie ścieżek, po których będą poruszać się specjaliści, a także przygotowanie pracowników na wizytę zewnętrznych techników.

Profesjonalny montaż linii technologicznych

Świadczymy kompleksowe usługi związane z montażem linii technologicznych. Prawidłową realizację zadania gwarantuje odpowiednio przeszkolony personel oraz bogate zaplecze techniczne. Nadzór nad realizacją prac prowadzi zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem umożliwiającym nam transport ciężkich elementów o dużych gabarytach – w naszym parku maszynowym znajdują się dźwigi, podnośniki czy platformy rolkowe. Na swoim koncie mamy liczne realizacje zakończone sukcesem, co potwierdza szereg zadowolonych klientów. Jedną z takich realizacji był montaż linii produkcyjnych, podczas którego przy pomocy specjalistycznego sprzętu rozładowaliśmy sprzęt o wadze pojedynczego elementu wynoszącej nawet do 20 ton.

Montaż linii technologicznych – usługa najwyższej jakości!

Specjalizujemy się w montażu linii technologicznych, a także innych działaniach związanych z budową oraz rozbudową zakładów przemysłowych. Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz zaawansowanym sprzętem – umożliwia nam to podejmowanie się nawet najbardziej wymagających wyzwań!

Chcesz wykonać montaż linii technologicznej i szukasz firmy, która zajmie się sprawną i bezpieczną realizacją tego zadania? Nie musisz dłużej szukać! Już teraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących oferty. Masz dodatkowe pytania? Zadaj je naszym konsultantom, a chętnie rozwieją oni wszelkie wątpliwości. Przekaż realizację prac montażowych sprawdzonemu wykonawcy!

Montaż linii technologicznych krok po kroku

1. Zapytanie

Klient przekazuje zapytanie ofertowe obejmujące zakres prac. Może to zrobić mailem, przez formularz lub telefonicznie.

2. Wizja lokalna

Organizujemy spotkanie z klientem w zakładzie produkcyjnym, aby ocenić możliwości techniczne i logistyczne projektu.

3. Oferta

Wysyłamy ofertę dopasowaną do zakresu zapytania i szczegółów ustalonych podczas spotkania z klientem.

4. Realizacja

Realizujemy projekt zgodnie z założeniami zapisanymi w zamówieniu i ofercie potwierdzonej przez klienta.

515+

tyle demontaży maszyn mamy na koncie

150+ utylizacji

tyle maszyn zutylizowaliśmy

140 + klientów

zleceniodawcy wracają do nas i polecają innym

75+ projektów zagranicznych

w Unii Europejskiej, ale też w Meksyku, Kanadzie czy Turcji

80 techników

o różnych specjalnościach realizuje projekty w Polsce i na świecie

10 inżynierów

zarządza u nas projektami

Zaufali nam:

Żeby przedstawić Ci naszą propozycję zasad współpracy, poprosimy Cię o informacje na temat zlecenia.

Na wstępie możemy Ci powiedzieć, że dotychczasowi klienci cenią nas za:

Oferta była taka,, że nawet można byłoby się pokusić o niepodpisywanie umowy, bo wszystko w niej jest. To zaoszczędza mój czas, bo nie muszę dopytywać. To nie może być też dwudziestostronnicowa książka. Powinna być precyzyjna, jasno podzielona, kiedy mówimy o warunkach usługi, kiedy mówimy o płatnościach, kiedy mówimy o terminach. To jest bardzo istotne, żeby też była przejrzysta.

Artur Musialak

Production Engineer at Essilor

Porozmawiajmy o konkretach

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.

Mogą Cię zainteresować
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Tak, realizujemy projekty począwszy od demontażu, przez transport, na montażu i uruchomieniu kończąc.

Tak, świadczymy usługi montażu linii technologicznych na terenie całego kraju.

Tak, świadczymy usługi montażu linii technologicznych na terenie całej Europy i całego świata (na przykład Meksyk czy Kanada).

Zapraszamy do kontaktu z nami – podczas spotkania wspólnie ustalimy szczegóły.

Mamy doświadczenie w projektach małych i dużych, prostych i skomplikowanych. Podejmujemy się realizacji bardzo różnych zleceń montażu linii technologicznych i zawsze szukamy optymalnych rozwiązań. Przykłady naszych realizacji można znaleźć tutaj: https://b8group.pl/realizacje/  

Jesteśmy bardzo elastyczni – jak najbardziej realizujemy zlecenia w niestandardowych godzinach oraz w weekendy.

Nasze pozostałe usługi
Artykuły naszych ekspertów
Szafy sterownicze to nieodłączny element systemów energetyki i automatyki
Czym są szafy sterownicze?

Szafy sterownicze to nieodłączny element systemów energetyki i automatyki. To sposób na uporządkowanie bardzo skomplikowanej i zróżnicowanej aparatury, a także urządzeń elektrycznych, elektronicznych, elektromechanicznych, programowalnych

Czytaj więcej >>