Demontaż linii technologicznych

Demontaż linii technologicznych przeprowadza się najczęściej w dwóch przypadkach: podczas rozbudowy zakładu lub też jego przenoszenia do nowej lokalizacji. Aby prawidłowo przeprowadzić cały proces, niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego sprzętu zdolnego do przenoszenia i transportu elementów o dużych gabarytach. Przydatna jest również fachowa wiedza umożliwiająca sprawną i bezpieczną realizację zadania. W jaki sposób wykonać demontaż linii technologicznych i dlaczego warto powierzyć to zadanie zaufanej firmie?

Demontaż linii technologicznych – na czym polega usługa?

Demontaż linii technologicznych dzieli się na kilka etapów. Początkowe działania polegają na ustaleniu wspólnie z klientem harmonogramu prac. Taki plan uwzględnia potrzeby oraz możliwości zleceniodawcy i pozwala mu przygotować obszar na przybycie techników. Dlaczego to takie ważne? Demontaż instalacji wiąże się z koniecznością wyprowadzenia elementów linii technologicznej z terenu zakładu, a jednocześnie celem jest wykonanie tego zadania w sposób mający znikomy wpływ na pozostałe operacje odbywające się w tym samym czasie na obszarze. Staranne zaplanowanie działań pozwoli klientowi odpowiednio wcześniej wytyczyć optymalne ścieżki dla techników, a także przygotować pracowników na przybycie osób z zewnątrz.

Demontaż linii technologicznej wymaga także zastosowania zaawansowanego sprzętu, a w razie potrzeby zorganizowania transportu umożliwiającego przewiezienie elementów linii do nowej lokalizacji lub też przygotowania ich do utylizacji. W naszym parku maszynowym znajdują się specjalistyczne maszyny zdolne do podnoszenia i transportu elementów o dużych gabarytach. Nasze usługi obejmują także pakowanie, zabezpieczenie transportowanych podzespołów, załadunek i rozładunek. Zajmujemy się również organizacją transportu drogowego, morskiego oraz lotniczego, a w przypadku transportu drogowego oferujemy możliwość przewozu pojazdami przeznaczonymi do transportu zarówno ładunków standardowych, jak i ponadgabarytowych. W razie potrzeby jesteśmy także w stanie przygotować zbędny sprzęt do utylizacji.

Kompleksowy demontaż linii technologicznych

Oferujemy kompleksową usługę demontażu linii technologicznych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym. W naszym bogatym parku maszynowym znajdują się dźwigi, suwnice, podnośniki hydrauliczne, rolki i platformy transportowe czy poduszki powietrzne. Nasze wieloletnie doświadczenie obejmujące demontaż linii technologicznych i produkcyjnych, a także demontaż maszyn jest potwierdzone licznymi realizacjami zakończonymi sukcesem. 

Demontaż linii technologicznych – postaw na nasze doświadczenie!

Demontaż linii technologicznych jest jedną z głównych specjalizacji naszej firmy. Nasza kompleksowa oferta jest skierowana przede wszystkim do przedstawicieli branży przemysłowej. Wszystkie działania są nadzorowane przez wysokiej klasy specjalistów, a realizacja prac odbywa się przy użyciu zaawansowanego sprzętu. Harmonogram stworzony na podstawie indywidualnych potrzeb klienta pozwala prowadzić działania sprawnie, bezpiecznie i bez większego wpływu na pracę zakładu. 

Chcesz wykonać demontaż linii technologicznej i szukasz zaufanego wykonawcy? Skorzystaj z kompleksowych usług firmy z wieloletnim doświadczeniem i już teraz sprawdź ofertę dostępną na naszej stronie. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i opowiedzą więcej na temat współpracy!

Demontaż linii technologicznych krok po kroku

1. Zapytanie

Klient przekazuje zapytanie ofertowe obejmujące zakres prac. Może to zrobić mailem, przez formularz lub telefonicznie.

2. Wizja lokalna

Organizujemy spotkanie z klientem w zakładzie produkcyjnym, aby ocenić możliwości techniczne i logistyczne projektu.

3. Oferta

Wysyłamy ofertę dopasowaną do zakresu zapytania i szczegółów ustalonych podczas spotkania z klientem.

4. Realizacja

Realizujemy projekt zgodnie z założeniami zapisanymi w zamówieniu i ofercie potwierdzonej przez klienta.

515+

tyle demontaży maszyn mamy na koncie

150+ utylizacji

tyle maszyn zutylizowaliśmy

140 + klientów

zleceniodawcy wracają do nas i polecają innym

75+ projektów zagranicznych

w Unii Europejskiej, ale też w Meksyku, Kanadzie czy Turcji

80 techników

o różnych specjalnościach realizuje projekty w Polsce i na świecie

10 inżynierów

zarządza u nas projektami

Zaufali nam:

Żeby przedstawić Ci naszą propozycję zasad współpracy, poprosimy Cię o informacje na temat zlecenia.

Na wstępie możemy Ci powiedzieć, że dotychczasowi klienci cenią nas za:

Oferta była taka,, że nawet można byłoby się pokusić o niepodpisywanie umowy, bo wszystko w niej jest. To zaoszczędza mój czas, bo nie muszę dopytywać. To nie może być też dwudziestostronnicowa książka. Powinna być precyzyjna, jasno podzielona, kiedy mówimy o warunkach usługi, kiedy mówimy o płatnościach, kiedy mówimy o terminach. To jest bardzo istotne, żeby też była przejrzysta.

Artur Musialak

Production Engineer at Essilor

Porozmawiajmy o konkretach

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.

Mogą Cię zainteresować
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Tak, realizujemy projekty demontażu linii technologicznych począwszy od demontażu, przez transport, na montażu i uruchomieniu kończąc.

Tak, świadczymy usługi demontażu linii technologicznych na terenie całego kraju.

Tak, świadczymy usługi demontażu linii technologicznych na terenie całej Europy i całego świata (na przykład Meksyk czy Kanada).

Zapraszamy do kontaktu z nami – podczas spotkania wspólnie ustalimy szczegóły.

Mamy doświadczenie w projektach małych i dużych, prostych i skomplikowanych. Podejmujemy się realizacji bardzo różnych zleceń demontażu linii technologicznych i zawsze szukamy optymalnych rozwiązań. Przykłady naszych realizacji można znaleźć tutaj: https://b8group.pl/realizacje/  

Jesteśmy bardzo elastyczni – jak najbardziej realizujemy zlecenia w niestandardowych godzinach oraz w weekendy.

Nasze pozostałe usługi
Artykuły naszych ekspertów