Demontaż linii technologicznych

Demontaż linii technologicznych przeprowadza się najczęściej w dwóch przypadkach: podczas rozbudowy zakładu lub też jego przenoszenia do nowej lokalizacji. Aby prawidłowo przeprowadzić cały proces, niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego sprzętu zdolnego do przenoszenia i transportu elementów o dużych gabarytach. Przydatna jest również fachowa wiedza umożliwiająca sprawną i bezpieczną realizację zadania. W jaki sposób wykonać demontaż linii technologicznych i dlaczego warto powierzyć to zadanie zaufanej firmie?

Demontaż linii technologicznych – na czym polega usługa?

Demontaż linii technologicznych dzieli się na kilka etapów. Początkowe działania polegają na ustaleniu wspólnie z klientem harmonogramu prac. Taki plan uwzględnia potrzeby oraz możliwości zleceniodawcy i pozwala mu przygotować obszar na przybycie techników. Dlaczego to takie ważne? Demontaż instalacji wiąże się z koniecznością wyprowadzenia elementów linii technologicznej z terenu zakładu, a jednocześnie celem jest wykonanie tego zadania w sposób mający znikomy wpływ na pozostałe operacje odbywające się w tym samym czasie na obszarze. Staranne zaplanowanie działań pozwoli klientowi odpowiednio wcześniej wytyczyć optymalne ścieżki dla techników, a także przygotować pracowników na przybycie osób z zewnątrz.

Demontaż linii technologicznej wymaga także zastosowania zaawansowanego sprzętu, a w razie potrzeby zorganizowania transportu umożliwiającego przewiezienie elementów linii do nowej lokalizacji lub też przygotowania ich do utylizacji. W naszym parku maszynowym znajdują się specjalistyczne maszyny zdolne do podnoszenia i transportu elementów o dużych gabarytach. Nasze usługi obejmują także pakowanie, zabezpieczenie transportowanych podzespołów, załadunek i rozładunek. Zajmujemy się również organizacją transportu drogowego, morskiego oraz lotniczego, a w przypadku transportu drogowego oferujemy możliwość przewozu pojazdami przeznaczonymi do transportu zarówno ładunków standardowych, jak i ponadgabarytowych. W razie potrzeby jesteśmy także w stanie przygotować zbędny sprzęt do utylizacji.

Kompleksowy demontaż linii technologicznych

Oferujemy kompleksową usługę demontażu linii technologicznych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym. W naszym bogatym parku maszynowym znajdują się dźwigi, suwnice, podnośniki hydrauliczne, rolki i platformy transportowe czy poduszki powietrzne. Nasze wieloletnie doświadczenie obejmujące demontaż linii technologicznych i produkcyjnych, a także demontaż maszyn jest potwierdzone licznymi realizacjami zakończonymi sukcesem. 

Demontaż linii technologicznych – postaw na nasze doświadczenie!

Demontaż linii technologicznych jest jedną z głównych specjalizacji naszej firmy. Nasza kompleksowa oferta jest skierowana przede wszystkim do przedstawicieli branży przemysłowej. Wszystkie działania są nadzorowane przez wysokiej klasy specjalistów, a realizacja prac odbywa się przy użyciu zaawansowanego sprzętu. Harmonogram stworzony na podstawie indywidualnych potrzeb klienta pozwala prowadzić działania sprawnie, bezpiecznie i bez większego wpływu na pracę zakładu. 

Chcesz wykonać demontaż linii technologicznej i szukasz zaufanego wykonawcy? Skorzystaj z kompleksowych usług firmy z wieloletnim doświadczeniem i już teraz sprawdź ofertę dostępną na naszej stronie. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i opowiedzą więcej na temat współpracy!

Porozmawiajmy o konkretach

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.

Mogą Cię zainteresować
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Tak, realizujemy projekty demontażu linii technologicznych począwszy od demontażu, przez transport, na montażu i uruchomieniu kończąc.

Tak, świadczymy usługi demontażu linii technologicznych na terenie całego kraju.

Tak, świadczymy usługi demontażu linii technologicznych na terenie całej Europy i całego świata (na przykład Meksyk czy Kanada).

Zapraszamy do kontaktu z nami – podczas spotkania wspólnie ustalimy szczegóły.

Mamy doświadczenie w projektach małych i dużych, prostych i skomplikowanych. Podejmujemy się realizacji bardzo różnych zleceń demontażu linii technologicznych i zawsze szukamy optymalnych rozwiązań. Przykłady naszych realizacji można znaleźć tutaj: https://b8group.pl/realizacje/  

Jesteśmy bardzo elastyczni – jak najbardziej realizujemy zlecenia w niestandardowych godzinach oraz w weekendy.

Nasze pozostałe usługi
Artykuły naszych ekspertów