Rozładunek maszyn

Rozładunek maszyn jest bardzo często powiązany z relokacją zewnętrzną lub wewnętrzną, czyli przenoszeniem całych linii technologicznych w inne miejsce. Nie jest to jednak reguła. Każde przedsiębiorstwo przemysłowe czy produkcyjne może potrzebować rozładunku w różnych sytuacjach. My podchodzimy do wszystkiego z pełnym profesjonalizmem!

Rozładunek maszyn – zapewniamy specjalistyczny sprzęt

Rozładunek niezależnie od rodzaju maszyn to skomplikowany proces, który wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, współpracy odpowiedniej liczby pracowników i który należy urządzeń odpowiednio zaplanować. Trzeba wziąć pod uwagę takie elementy jak: ilość oraz rodzaj czy miejsce, w którym trzeba ładunek rozładować. Większość zakładów przemysłowych nie ma możliwości, aby rozładunek maszyn wykonać we własnym zakresie. Mogłoby to być zbyt ryzykowne, czasochłonne, a przy tym kosztowne, jeżeli maszyny zostałyby uszkodzone. My dysponujemy odpowiednim sprzętem, aby poradzić sobie z każdym, nawet największym urządzeniem.

Bezpieczny i sprawny rozładunek maszyn

W każdym rozładunku najważniejsze jest bezpieczeństwo nie tylko sprzętu, ale także pracowników. Dlatego tak istotne jest, aby rozładunek maszyn był przeprowadzony przez profesjonalną ekipę, przy użyciu odpowiednich narzędzi i zgodnie z ustalonym planem. Maszyny przemysłowe są ciężkie, mają duże rozmiary i mogą w łatwy sposób ulec uszkodzeniu, a to niesie za sobą kolejne konsekwencje – koszty naprawy, zatrzymanie linii produkcyjnej, utratę zysków. Dbamy o to, aby cały rozładunek odbywał się zgodnie z harmonogramem i przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy zagwarantować sprawną i bezawaryjną realizację zlecenia. Wiemy, że nawet najmniejszy błąd czy nieuwaga może doprowadzić do szkody, dlatego działamy na podstawie odpowiedniej procedury nadzorującej. Nasze doświadczenie przekładamy na najwyższą jakość świadczonych usług.

Rozładunek maszyn – zaufaj naszemu doświadczeniu!

Rozładunek maszyn to skomplikowana i wymagająca operacja, która jest obarczona bardzo dużym ryzykiem uszkodzenia sprzętu przemysłowego. Precyzja działania, doświadczenie w trudnych sytuacjach, posiadanie specjalistycznej wiedzy to składowe powodzenia operacji. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Każdy rozładunek maszyn jest inny, a dodatkowo inne potrzeby i wymagania ma firma zlecająca. Zawsze dobieramy optymalne rozwiązanie (rodzaj i ilość potrzebnego sprzętu, czas, jaki należy przeznaczyć na rozładunek, etc.), aby móc zaoferować korzystną wycenę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zleceniom, jakie dotychczas wykonaliśmy, działamy sprawnie, terminowo, a nasza praca jest całkowicie bezpieczna dla sprzętów i pracowników. Dysponujemy maszynami, które poradzą sobie z każdym rozładunkiem. Żadna relokacja maszyn nie stanowi dla nas problemu. Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami po więcej szczegółowych informacji.

Rozładunek maszyn krok po kroku

1. Zapytanie

Klient przekazuje zapytanie ofertowe obejmujące zakres prac. Może to zrobić mailem, przez formularz lub telefonicznie.

2. Wizja lokalna

Organizujemy spotkanie z klientem w zakładzie produkcyjnym, aby ocenić możliwości techniczne i logistyczne projektu.

3. Oferta

Wysyłamy ofertę dopasowaną do zakresu zapytania i szczegółów ustalonych podczas spotkania z klientem.

4. Realizacja

Realizujemy projekt zgodnie z założeniami zapisanymi w zamówieniu i ofercie potwierdzonej przez klienta.

515+

tyle demontaży maszyn mamy na koncie

150+ utylizacji

tyle maszyn zutylizowaliśmy

140 + klientów

zleceniodawcy wracają do nas i polecają innym

75+ projektów zagranicznych

w Unii Europejskiej, ale też w Meksyku, Kanadzie czy Turcji

80 techników

o różnych specjalnościach realizuje projekty w Polsce i na świecie

10 inżynierów

zarządza u nas projektami

Zaufali nam:

Żeby przedstawić Ci naszą propozycję zasad współpracy, poprosimy Cię o informacje na temat zlecenia.

Na wstępie możemy Ci powiedzieć, że dotychczasowi klienci cenią nas za:

Oferta była taka,, że nawet można byłoby się pokusić o niepodpisywanie umowy, bo wszystko w niej jest. To zaoszczędza mój czas, bo nie muszę dopytywać. To nie może być też dwudziestostronnicowa książka. Powinna być precyzyjna, jasno podzielona, kiedy mówimy o warunkach usługi, kiedy mówimy o płatnościach, kiedy mówimy o terminach. To jest bardzo istotne, żeby też była przejrzysta.

Artur Musialak

Production Engineer at Essilor

Porozmawiajmy o konkretach

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Tak, realizujemy projekty począwszy od demontażu, przez transport, na montażu i uruchomieniu kończąc.

Tak, świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Tak, świadczymy usługi na terenie całej Europy i całego świata (na przykład Meksyk czy Kanada).

Zapraszamy do kontaktu z nami – podczas spotkania wspólnie ustalimy szczegóły.

Mamy doświadczenie w projektach małych i dużych, prostych i skomplikowanych. Podejmujemy się realizacji bardzo różnych zleceń i zawsze szukamy optymalnych rozwiązań. Przykłady naszych realizacji można znaleźć tutaj: https://b8group.pl/realizacje/  

Jesteśmy bardzo elastyczni – jak najbardziej realizujemy zlecenia w niestandardowych godzinach oraz w weekendy.

Tak, bardzo często realizujemy zlecenia przygotowania maszyn do transportu.

Nasze pozostałe usługi
Artykuły naszych ekspertów