Montaż linii produkcyjnych

Montaż linii produkcyjnej to zadanie wymagające specjalistycznej wiedzy, doświadczenia oraz profesjonalnego sprzętu. Prawidłowe przygotowanie instalacji ma kluczowy wpływ na jej właściwe funkcjonowanie podczas realizacji procesów. Jak bezpiecznie wykonać montaż linii produkcyjnych? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty sprawdzonego wykonawcy.

Montaż linii produkcyjnych — jak zaplanować proces?

Proces montażu linii produkcyjnych ma charakter indywidualny i różni się w zależności od potrzeb oraz możliwości danego zakładu przemysłowego. Zanim zaczniemy realizację planu, konsultujemy się z klientem w celu ustalenia szczegółów współpracy pozwalających wykonać zadanie sprawnie i bez zakłócania pozostałych procesów. Staramy się realizować prace montażowe w taki sposób, aby w miarę możliwości miały one minimalny wpływ na wydajność zakładu. Podzielenie projektu na etapy pozwala płynnie realizować kolejne zadania. Stały kontakt z klientem sprawia, że ma on stały dostęp do bieżących informacji dotyczących postępu prac.

Planowanie prac rozpoczynamy od wspólnego ustalenia harmonogramu, dzięki któremu klient będzie w stanie odpowiednio przygotować halę na przybycie techników. Montaż linii produkcyjnej obejmuje nie tylko prace w miejscu, w którym ma ona pracować, ale także dostarczenie jej na teren zakładu oraz przetransportowanie wszystkich elementów do odpowiedniej lokalizacji. Uporządkowanie obszaru oraz wyznaczenie miejsc, w których będą się przemieszczać nasi specjaliści wraz ze sprzętem, znacznie ułatwia i przyspiesza ten proces.

Kompleksowy montaż linii produkcyjnych

Oferujemy kompleksową usługę montażu linii produkcyjnych. Dysponujemy bogatym zapleczem maszyn i urządzeń niezbędnych do prawidłowego przetransportowania oraz zamontowania elementów w wyznaczonym miejscu. W naszym parku maszynowym znajdują się specjalistyczne dźwigi oraz różnego rodzaju podnośniki hydrauliczne takie jak suwnice hydrauliczne, rolki i platformy transportowe czy też poduszki powietrzne. Planowaniem, nadzorowaniem oraz realizacją prac związanych z montażem zajmuje się szereg wykwalifikowanych fachowców.

Na swoim koncie mamy liczne realizacje związane z montażem linii produkcyjnych. Specjalistyczny sprzęt oraz wiedza doświadczonych fachowców umożliwiły nam m.in. rozładunek linii produkcyjnej, podczas którego rozładowaliśmy 13 kontenerów wypełnionych skrzyniami o wadze wynoszącej nawet do 20 ton. Rozładunek wszystkich skrzyń z elementami produkcyjnymi zajął nam zaledwie 2 dni. Doskonale radzimy sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami.

Montaż linii produkcyjnych – skorzystaj z usług profesjonalistów!

Montaż linii produkcyjnych jest jedną ze specjalizacji naszej firmy. Oferujemy także montaż maszyn, a przedsiębiorstwom planującym ekspansję do kolejnych lokalizacji umożliwiamy bezpieczną relokację maszyn oraz linii produkcyjnych. Specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają zadowoleni klienci oraz wykonane do tej pory realizacje. Wybierając współpracę z nami, otrzymujesz także dostęp do informacji dotyczących aktualnych postępów prac i możliwość dostosowywania harmonogramu do możliwości Twojego zakładu.

Planujesz montaż linii produkcyjnej i szukasz sprawdzonego wykonawcy? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących oferty. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje i przekonaj się, że nie ma dla nas zadań niemożliwych!

Montaż linii produkcyjnych krok po kroku

1. Zapytanie

Klient przekazuje zapytanie ofertowe obejmujące zakres prac. Może to zrobić mailem, przez formularz lub telefonicznie.

2. Wizja lokalna

Organizujemy spotkanie z klientem w zakładzie produkcyjnym, aby ocenić możliwości techniczne i logistyczne projektu.

3. Oferta

Wysyłamy ofertę dopasowaną do zakresu zapytania i szczegółów ustalonych podczas spotkania z klientem.

4. Realizacja

Realizujemy projekt zgodnie z założeniami zapisanymi w zamówieniu i ofercie potwierdzonej przez klienta.

515+

tyle demontaży maszyn mamy na koncie

150+ utylizacji

tyle maszyn zutylizowaliśmy

140 + klientów

zleceniodawcy wracają do nas i polecają innym

75+ projektów zagranicznych

w Unii Europejskiej, ale też w Meksyku, Kanadzie czy Turcji

80 techników

o różnych specjalnościach realizuje projekty w Polsce i na świecie

10 inżynierów

zarządza u nas projektami

Zaufali nam:

Żeby przedstawić Ci naszą propozycję zasad współpracy, poprosimy Cię o informacje na temat zlecenia.

Na wstępie możemy Ci powiedzieć, że dotychczasowi klienci cenią nas za:

Oferta była taka,, że nawet można byłoby się pokusić o niepodpisywanie umowy, bo wszystko w niej jest. To zaoszczędza mój czas, bo nie muszę dopytywać. To nie może być też dwudziestostronnicowa książka. Powinna być precyzyjna, jasno podzielona, kiedy mówimy o warunkach usługi, kiedy mówimy o płatnościach, kiedy mówimy o terminach. To jest bardzo istotne, żeby też była przejrzysta.

Artur Musialak

Production Engineer at Essilor

Porozmawiajmy o konkretach

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.

Mogą Cię zainteresować
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Tak, realizujemy projekty począwszy od demontażu, przez transport, na montażu i uruchomieniu kończąc.

Tak, świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Tak, świadczymy usługi na terenie całej Europy i całego świata (na przykład Meksyk czy Kanada).

Zapraszamy do kontaktu z nami – podczas spotkania wspólnie ustalimy szczegóły.

Mamy doświadczenie w projektach małych i dużych, prostych i skomplikowanych. Podejmujemy się realizacji bardzo różnych zleceń i zawsze szukamy optymalnych rozwiązań. Przykłady naszych realizacji można znaleźć tutaj: https://b8group.pl/realizacje/  

Jesteśmy bardzo elastyczni – jak najbardziej realizujemy zlecenia w niestandardowych godzinach oraz w weekendy.

Tak, bardzo często realizujemy zlecenia przygotowania maszyn do transportu.

Nasze pozostałe usługi
Artykuły naszych ekspertów