O firmie

Podejmij z nami współpracę i zyskaj zaufanego partnera biznesowego. Wykonamy dla Ciebie zlecenie w dowolnym miejscu na terenie całego kraju i za jego granicami, według ściśle określonych terminów.
Co nas wyróżnia?
Dokładność, szybkość, bezpieczeństwo realizacji, ścisła kontrola jakości, wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie,  obszerna wiedza i wykwalifikowana załoga z nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem.

Czym się zajmujemy

Obsługa linii produkcyjnych

Szeroki zakres obsługi linii produkcyjnych zapewni szerokie zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie.

Elektryka i automatyka przemysłowa

Nowoczesne rozwiązania
i zaawansowane systemy sterujące.

Produkcja - Obróbka metali

Gwarancja wysokiej jakości produktów i usług w produkcji jednostkowej oraz seryjnej.

O Nas

Założycielem firmy B8 Group jest wykwalifikowany inżynier z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i doradztwie inżynierskim. To pasjonat nowych technologii, nieustannie poszerzający i unowocześniający swoją wiedzę, dzięki której może świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Firma B8 Group specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kontraktów w ramach planowania i realizacji, wymagających specjalistycznej wiedzy w zakresie transportu oraz podnoszenia ciężkich, wielkogabarytowych elementów. Pomimo tego, iż wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować pewne standardy, do każdej usługi i zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Podstawowym celem w naszych realizacjach jest przede wszystkim bezpieczeństwo pracy i ochrona powierzonego nam mienia. Korzystając z nabytej wiedzy i doświadczenia, jesteśmy w stanie precyzyjnie określić Twoje potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązania, które przyczynią się do podniesienia efektywności, bezpieczeństwa produkcji a także do ograniczenia związanych z nią kosztów. Oprócz wysokich kwalifikacji naszych pracowników, firmę B8 Group cechuje także sprawdzony i nowoczesny sprzęt oraz znakomicie skompletowane zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić zróżnicowane i wymagające potrzeby naszych Klientów.

Potwierdzeniem tego, że obrana przez nas strategia jest odpowiednia, świadczyć może zadowolenie naszych Klientów i liczne grono stałych zleceniodawców. Stawiamy na dynamiczny rozwój naszej firmy. Nasi Klienci są obsługiwani w sposób efektywny i nieszablonowy, przez co mogą się cieszyć z poprawy funkcjonowania całej ich organizacji. Dzięki temu, że jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i pragniemy cały czas poszerzać swoją wiedzę, jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym przedsięwzięciom. Bogata oferta serwisowa i wykwalifikowana kadra to klucz do Twojego sukcesu.

W skład naszego zespołu wchodzą :

9

Technicy – mechanicy

9

Elektrycy

9

Elektromechanicy

9

Automatycy

9

Pneumatycy

9

Spawacze

9

Ślusarze

9

Konstruktorzy

9

Nadzór inżynierski

Lat doświadczenia

Zakończonych zleceń

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej.”

Henry Ford, założyciel Ford Motor Company