Agent/ka wynajmu aut, Memmingen, Niemcy

B8 Recruitment – wspieramy kandydatów w znalezieniu najlepszego dla nich miejsca pracy! Aktualnie – w związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych klientów – poszukujemy osób do pracy przy obsłudze klienta – w zakresie wynajmu samochodów.

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta i znasz język angielski – zapraszamy do przesłania zgłoszenia!

Lokalizacja: Memmingen, Niemcy
Wymagania

– prawo jazdy kat. B
– znajomość j. polskiego i angielskiego, niemiecki mile widziany
– doświadczenia w pracy z klientem
– mile widziana podstawowa wiedza techniczna

Obowiązki

– kompleksowa obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów
– transfer samochodów pomiędzy oddziałami
– transport samochodów na myjnię oraz stację paliw
– wydanie i odbiór samochodów
– sprzedaż produktów dodatkowych oferowanych przez firmę
– transport pojazdów do/z serwisów
– bieżące dbanie o prawidłowy stan techniczny i wizualny samochodów, przygotowywanie aut do wynajmu

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, bezpośrednio
– wynagrodzenie: podstawa 2 500 euro + premia za wyniki 800 – 1 000 euro
– możliwość rozwoju

Miejsce pracy: Niemcy – oddział lotniskowy: Memmingen

Jesteś zainteresowany/a – aplikuj poprzez formularz, lub skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 570318000, k.bajera@b8group.pl – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915