Area Manager, Poznań, woj. pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, część woj. kujawsko-pomorskiego, Polska

Dla naszego Klienta, bardzo stabilnej firmy z sektora pokryć dachowych, o zasięgu międzynarodowym poszukujemy Area Managera.

Miejsce pracy: woj. pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, część woj. kujawsko-pomorskiego

Lokalizacja: Poznań, Polska
Wymagania

– stałe zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie (bezpośrednio)
– pracę od pn. do pt., w elastycznych godzinach
– wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
– niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
– benefity: karta sportowa
– możliwości rozwoju, dynamiczne środowisko

Obowiązki

– obsługa klienta
– pozyskiwanie klientów oraz nawiązywanie efektywnych i trwałych relacji
– zarządzanie sprzedażą na podległym terenie
– przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych
– prowadzenie negocjacji z klientami

Co oferujemy?

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, lub skontaktuj się telefonicznie – 570 318 000. Chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000