Asystent Regionalnego Managera Sprzedaży, Wrocław, Polska

Lubisz pracę z ludźmi i chcesz poznać tajniki sprzedaży? Zapraszamy do aplikowania – oferujemy możliwość odbycia Praktyk / Stażu w naszym wrocławskim biurze.

Lokalizacja: Wrocław
Wymagania

– zainteresowanie tematyką sprzedaży
– motywacja i chęć do pracy :)

Obowiązki

– wsparcie Regionalnego Managera Sprzedaży w codziennych pracach (prowadzenie cold callingów, wyszukiwanie potencjalnych klientów, zbieranie leadów, przygotowywanie ofert handlowych)
– udział w wizytach u klientów
– zbieranie informacji, tworzenie raportów

Co oferujemy?

– możliwość poznania zagadnień z obszaru sprzedaży
– wsparcie doświadczonych specjalistów
– dostęp do nowych technologii
– po zakończeniu praktyk możliwość uzyskania referencji
– przyjazną atmosferę
– praktyki są bezpłatne

Lokalizacja: Wrocław, ul. Grabiszyńska

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz lub kontaktu – 570 318 000.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000