Blacharz-lakiernik, Antwerpia, Belgia | B8 Recruitment

Jesteśmy B8 Recruitment – należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.
Jesteś doświadczony, posiadasz dużą motywację i chciałbyś móc pracować za granicą? Tutaj masz tę szansę! Wyślij do nas CV – porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Blacharz-lakiernik

Lokalizacja: Antwerpia, Belgia

Wymagania

– Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata;
– Posiadanie wiedzy technicznej z zakresu naprawy samochodów.

Obowiązki

– Malowanie pojazdów i poszczególnych części dróg z użyciem systemów malarskich;
– Sprawdzanie części pojazdów przed malowaniem.

Co oferujemy?

– Wynagrodzenie w granicach 2000-2500 euro netto miesięcznie;
– Premia roczna 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto;
– Dodatkowe wynagrodzenia urlopowe w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto;
– Zakwaterowanie w cenie 55 euro tygodniowo za pokój dwuosobowy, 85 euro za pokój jednoosobowy;
– Zwrot kosztów przejazdu do miejsca pracy po 4 tygodniach pracy (max kwota to 125 euro) – pomagamy w organizacji podróży i dopełnieniu formalności!

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz. Masz pytania? Zadzwoń pod nr 533591777.