Elektryk, Jelcz-Laskowice, Polska

Dla naszego klienta, stabilnego pracodawcy, specjalizującego się w produkcji części metalowych, elementów z blach, poszukujemy Elektryka.

Zapewniamy stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji, z nowoczesnym parkiem maszynowym. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe – zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice, Polska
Wymagania

– znajomość schematów elektrycznych
– doświadczenie w dziale technicznym
– odpowiedzialność i rzetelność
– posiadanie uprawnień SEP

Obowiązki

– bieżące naprawy maszyn i urządzeń – diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu elektryki
– zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego
– okresowe przeglądy
– udział w pracach wykonywania instalacji elektrycznych maszyn produkcyjnych
– wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji maszyn, dokonywanie oceny ich stanu technicznego
– udział w tworzeniu standardów UR

Co oferujemy?

– bezpośrednie stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
– pracę od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22), możliwość wprowadzenia trzeciej zmiany
– wynagrodzenie zależne do umiejętności i doświadczenia: podstawa + premia
– atrakcyjny pakiet benefitów mi.in: prywatne ubezpieczenie grupowe, posiłki pracownicze, system rekomendacji pracowników, dostęp do platformy nauki j. obcych, szkoleń rozwojowych, e-booków, dostęp do zakładowej siłowni,
– pakiet szkoleń wewnętrznych

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, lub kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000