Kadrowy/Kadrowa, Stalowa Wola | B8 Recruitment

Firma produkcyjna, posiadająca wyspecjalizowany park maszynowy i ekologiczne rozwiązania poszukuje osób na stanowisko Referent ds. kadr i płac. Rozwijamy się wraz z potrzebami rynku i nie zwalniamy tempa! Stosujemy nowoczesne rozwiązania i modernizujemy nasze linie produkcyjne i stanowiska biurowe. Zapraszamy do zespołu!

Stanowisko: Referent ds. kadr i płac

Lokalizacja: Stalowa Wola

Lokalizacja: Stalowa Wola, Polska
Wymagania

– min. 2 lata doświadczenia w obszarze kadr
– samodzielność
– znajomość zasad tworzenia dokumentacji

Obowiązki

obsługa kadrowo płacowa pracowników zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych (w tym: sporządzanie dokumentacji kadrowej)
sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON
obsługa PPK
prowadzenie ewidencji czasu pracy
tworzenie raportów i zestawień na potrzeby kadrowo-płacowe

Co oferujemy?

– wynagrodzenie: 5100 zł brutto
– umowa o pracę
– solidne szkolenie, które wprowadzi Cię w Twoje obowiązki
– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– fundusz socjalny: wczasy pod gruszą oraz dodatek świąteczny

Kontakt

Rekruter: Paweł
Numer telefonu:
+48 533 591 777>