Kierownik Administracji

Do naszego klienta bezpośrednio poszukujemy Kierownika/-czkę Administracji.

Miejsce pracy: Chwałowice

Lokalizacja: Chwałowice, woj. podkarpackie
Wymagania

● doświadczenie na podobnym stanowisku;
● doświadczenie w obszarze produkcji, najlepiej customowej;
● analityczne myślenie, decyzyjność;
● samodzielność.

Obowiązki

● przyjmowanie zamówień i ich doprecyzowanie;
● monitorowanie statusów zamówień i ich realizacji poprzez kontakt w produkcją;
● koordynowanie i weryfikacja terminów realizacji zamówień;
● prowadzenie kalendarza wysyłek;
● współpraca z działem produkcji;
● raportowanie;
● delegowanie zadań pracownikom administracji i ich egzekwowanie.

Co oferujemy?

● stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
● pracę w godzinach 7:00 – 15:00;
● wynagrodzenie na start 5500 zł brutto + 1000 zł dodatek, po okresie próbnym 6500 zł brutto + ewentualne podwyżki;
● stabilną i ciekawą pracę.

Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Kontakt

Rekruter: Alina

a.skosyrieva@b8group.pl

Numer telefonu:
+48 533 591 777>