Kierownik Działu Technologicznego, Wrocław, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem, dla naszego klienta poszukujemy Kierownika Działu Technologicznego.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w budowaniu działu – zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– doświadczenie na takim, bądź podobnym stanowisku
– posiadanie uprawnień branżowych – kursy, certyfikaty, np. Certyfikat technik lub inżynier spawalnictwa, kursy kontroli spoin VT1, VT2, PT1, PT2, UT1, UT2, MT1, MT2
– wykształcenie inżynieryjne, preferowane: mechanika, budowa maszyn

Obowiązki

– organizowanie procesu produkcyjnego
– budowa działu technologicznego
– zarządzanie zespołem
– rozpisywanie przewodników technologicznych

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
– rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
– pracę w systemie I zmianowym, od pon. do pt.
– pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
– realny wpływ na budowanie zespołu

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000