Kierownik Produkcji, Karczew | B8 Recruitment

Dla naszego Klienta producenta skrzynek pocztowych i przesyłkomatów bezpośrednio poszukujemy Kierownika produkcji.

Miejsce pracy: Karczew (darmowy dojazd komunikacją miejską z Otwocka)

Lokalizacja: Karczew, woj. zamowieckie
Wymagania

– doświadczenie na podobnym stanowisku;
– umiejętność skutecznego zarządzania zespołem produkcyjnym;
– zdolność do skutecznego planowania produkcji;
– znajomość i stosowanie standardów jakości, nadzór nad kontrolą jakości, wdrażanie działań korygujących;
– umiejętność zarządzania budżetem.

Obowiązki

– zarządzanie zespołem 25-30 osób;
– planowanie, organizowanie i kontrolowanie produkcji;
– zarządzanie zapasami surowców i materiałów;
– przygotowywanie raportów na podstawie wskaźników produkcyjnych;
– wdrażanie rozwiązań technologicznych.

Co oferujemy?

– umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
– pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę (od 7:00 lub 8:00 – Ty decydujesz);
– wynagrodzenie miesięczne 10 000 brutto + premie uznaniowe;
– stałą pracę u stabilnego pracodawcy.

Wyślij swoją aplikację za pomocą formularza, skontaktujemy się żeby omówić szczegóły.