Kierownik Projektu / Project Manager, Wrocław, Polska

Dla naszego klienta wewnętrznego, jednej ze spółek B8 Group -polskiej grupy kapitałowej, poszukujemy Kierownika Projektu.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy – zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość konstrukcji stalowych lub ich podstaw
– wiedza z zakresu elementów elektrycznych, kalkulacji i projektowania lekkich konstrukcji oraz z zakresu obowiązujących wymagań
– wykształcenie wyższe
– znajomości oprogramowania Autodesk Inventor lub Solid Works oraz Autocad,
– komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1/B2), mile widziany niemiecki/ukraiński
– zorientowanie na klienta, samodzielność
– bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
– analityczne myślenie

Obowiązki

– profesjonalne zarządzanie i koordynacja zespołów technicznych w ramach realizowanych projektów (RELOKACJI MASZYN I LINII PRODUKCYJNYCH lub PRAC BUDOWLANYCH lub PRODUKCJI I MONTAŻU KONSTRUKCJI STALOWYCH) – na terenie kraju i zagranicą
– odpowiedzialność za planowanie i budżetowanie projektów, jak również za koordynację przydziału i nadzór nad zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi
– koordynacja spotkań dotyczących realizowanych projektów oraz ustalenie specyfikacji z klientami
– sporządzanie dokumentacji
– raportowanie postępów do kierownika projektu
– osoba do kontaktu we wszystkich kwestiach technicznych podczas realizacji projektu
– współpraca z pozostałymi działami firmy

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
– rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, oraz system premiowy
– pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
– samochód służbowy (również do celów prywatnych)
– niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop i wszystko co Ci będzie potrzebne)
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
– zgrany, wspierający zespół

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź kontaktu telefonicznego – 570 318 000.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000