Kierownik Projektu, Stalowa Wola | B8 Recruitment

Jesteśmy B8 Recruitment – agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś móc w kreatywny sposób realizować się w pracy, wdrażać swoje pomysły? Tutaj masz tę szansę!

Stanowisko: Kierownik Projektu

Lokalizacja:  Stalowa Wola

Lokalizacja: Stalowa Wola, Polska
Wymagania

– Wykształcenie minimum średnie
– Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– Dobra znajomość programów Microsoft Office (Word, Excel)
– Znajomość języka angielskiego
– Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
– Umiejętność planowania i organizacji pracy
– Analityczne myślenie
– Kreatywność

Obowiązki

– Profesjonalne zarządzanie i koordynacja zespołów technicznych w ramach realizowanych projektów
– Odpowiedzialność za planowanie i budżetowanie projektów, jak również za koordynację przydziału i nadzór nad zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi
– Koordynacja spotkań dotyczących realizowanych projektów oraz ustalenie specyfikacji z klientami
– Opracowanie i prowadzenie polityki cenowej dla danego produktu
– Generowanie pomysłów na nowe produkty
– Sporządzanie dokumentacji
– Raportowanie postępów
– Realizacja wycen
– Kontakt we wszystkich kwestiach technicznych podczas realizacji projektu

Co oferujemy?

– Umowa o Pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Praca stacjonarna w Stalowej Woli

Kontakt

Rekruter: Paweł
Numer telefonu:
+48 533 591 777>