Kierownik robót konstrukcji stalowych, Wrocław i delegacje

Firma zajmująca się relokacją maszyn i zakładów produkcyjnych, poszukuje Kierownika robót konstrukcji stalowych.

Lokalizacja: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław i delegacje, aktualnie: Bielsko Biała, Oława

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
– doświadczenie w zakresie montażu konstrukcji stalowych;
– umiejętność pracy w zespole, duża samodzielność;
– dyspozycyjność do pracy w delegacji.

Obowiązki

– koordynacja montażu hal i konstrukcji stalowych;
– nadzór techniczny nad montażem konstrukcji;
– współudział w przygotowaniu i nadzór nad realizacją harmonogramu realizacji robót;
– analiza, nadzór i realizacja dokumentacji;
– udział w naradach techniczno-koordynacyjnych z klientem, konsorcjantem i podwykonawcami.

Co oferujemy?

– pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę;
– pracę na terenie Wrocławia oraz w delegacjach;
– zatrudnienie na okres próbny na podstawie umowy o zlecenie, dalej – umowa o pracę;
– wynagrodzenie rynkowe 45-48 brutto na start.

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz lub skontaktuj się telefonicznie pod 533591777. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty.