Kierownik Serwisu gwarancyjnego, Sulejówek, Warszawa, Polska

Dla jednego z naszych klientów, stabilnego pracodawcy poszukujemy Kierownika Serwisu. Jeśli szukasz stałego zatrudnienia i jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe – zapraszamy do aplikowania

Lokalizacja: Sulejówek, Polska
Wymagania

– doświadczenie na podobnym stanowisku
– doświadczenia w zarządzaniu zespołem
– wykształcenie o profilu technicznym
– preferowana wiedza z zakresu mechaniki, elektryki pokrewne
– umiejętności negocjacyjnych
– komunikatywności

Obowiązki

– zarządzanie zespołem serwisantów i pracowników biurowych/referentów
– opieka serwisowa nad nad pojazdami, podzespołami będącymi na gwarancji
– organizowanie i prowadzenie serwisu gwarancyjnego
– przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
– składanie i egzekwowanie reklamacji serwisowych u dostawców na części i podzespoły
– organizacja i nadzór nad usuwaniem usterek
– rejestracja i prowadzenie statystyk reklamacji i napraw
– kontrola realizacji poszczególnych zleceń
– raportowanie

Co oferujemy?

– zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio
– pracę od poniedziałku do piątku (7-15, 8-16), możliwe wyjazdy służbowe, delegacje na terenie kraju
– samochód służbowy
– benefity: dofinansowanie do wczasów, prywatna opieka medyczna, karta sportowa
– wynagrodzenie podstawowe + premia
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja: powiat miński

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz, lub kontaktu telefonicznego – 570 318 000.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000