Kierownik serwisu

Do jednego z naszych klientów bezpośrednio poszukujemy Kierownika serwisu.

Miejsce pracy: powiat Miński, woj. mazowieckie

Lokalizacja: Warszawa
Wymagania

● wykształcenie średnie techniczne lub wyższe;
● wiedza z zakresu mechaniki, elektryki oraz pneumatyki;
● doświadczenie na stanowisku kierowniczym – mile widziane;
● komunikatywność i otwartość;
● umiejętność negocjacji;
● umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji.

Obowiązki

● organizowanie i prowadzenie serwisu gwarancyjnego;
● opieka serwisowa nad pojazdami i podzespołami na gwarancji;
● składanie i egzekwowanie reklamacji serwisowych u dostawców na części i podzespoły;
● przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;
● rejestracja i prowadzenie statystyk reklamacji i napraw;
● zarządzanie zespołem, przydzielanie zadań;
● kontrola realizacji poszczególnych zleceń;
● terminowe zamykanie zleceń serwisowych.

Co oferujemy?

● zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
● stałą podstawę – 10 000 brutto miesięcznie;
● premia uznaniowa 2000 zł brutto;
● pracę w systemie jednozmianowym od 7 lub 8 rano;
● delegacje (4-5 razy w miesiącu);
● stabilność i rozwój.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina

a.skosyrieva@b8group.pl

Numer telefonu:
+48 533 591 777>