Konstruktor, Oława, Polska

Dla naszego klienta, rodzinnej firmy z branży metalowej poszukujemy Konstruktora / Projektanta.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji, wyposażonej w nowoczesny park maszynowy i solidne zaplecze konstrukcyjno-inżynierskie.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe – koniecznie zgłoś się do nas.

Lokalizacja: Oława, Polska
Wymagania

– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
– znajomość konstrukcji stalowych
– min. podstawowa wiedza z zakresu procesu spawania
– znajomości Autodesk Inventor, Solid Works lub Autocad
– doświadczenia na podobnym stanowisku
– mile widziane osoby po studiach mechanicznych, mechaniczno-energetycznych

Obowiązki

– projektowanie konstrukcji stalowych, maszyn i/lub kotłów
– przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych
– dobór materiałów i części z uwzględnieniem ich właściwości
– opracowanie dokumentacji technologicznej – wykonanie modelu 3D, rysunków i zleceń produkcyjnych
– opracowanie i usprawnianie istniejących procesów technologicznych i produktów
– współpraca z pozostałymi działami firmy

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie zależne do umiejętności i doświadczenia
– pracę od pon. do pt. (7-15)
– benefity: karta Multisport
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pogłębiające umiejętności
– pracę w doświadczonym, wspierającym zespole

Lokalizacja: Oława

Jesteś zainteresowany/a zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny lub kontaktu telefonicznego – 570 318 000, chętnie przekażemy szczegóły oferty.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000