Koordynator zmiany| Umowa o pracę| | Baniocha| Warszawa| Polska

Jesteśmy B8 Recruitment – agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży poszukujemy osób na stanowisko: Koordynatora zmiany

Profil firmy: Produkcja żywności, catering, dieta pudełkowa

Lokalizacja: Łubna, 05-532 Baniocha

Lokalizacja: Baniocha, Polska
Wymagania

* doświadczenie na stanowisku brygadzisty na magazynie lub podobnym stanowisku
* doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi
* umiejętności pracy pod presja czasu i dynamicznym środowisku
* znajomości Outlook oraz podstawowych funkcjonalności Excel

Obowiązki

* koordynowanie procesem kompletacji posiłków lub sortowania paczek
* nadzór nad procedurami wymaganymi przez audyty zewnętrzne i wewnętrzne
* odpowiedzialność za terminowe zarządzanie procesami
* szkolenie, zarządzanie i kontrola pracy podległego zespołu

Co oferujemy?

* Wynagrodzenie 5500 zł brutto miesięcznie dla osoby z niewielkim doświadczeniem lub 6500 zł brutto miesięcznie dla osoby z doświadczeniem, po okresie próbnym (3 miesiące) premia miesięczna brutto 800 zł
* umowa o pracę
* zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
* praca w systemie 2-zmianowym (7:00 – 19:00 oraz 19:00 – 7:00) lub 3-zmianowym (6-14, 12-20, 18-2)
* prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy
* posiłki pracownicze
* odzież dostosowana do warunków pracy
* możliwość skorzystania ze zorganizowanego transportu do pracy i z pracy (Warszawa (Metro Ursynów 01) – Piaseczno-Szymanów-Łubna)

Zapraszamy również osoby zza granicy, warunek – komunikatywny polski oraz dobra umiejętność czytania i pisania po polsku.

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz

Kontakt

Rekruter: Irena
Numer telefonu:
+48 790 861 777>