Koordynator zmiany, Łubna, Polska

Jeden z liderów w branży produkcji spożywczej, cateringu dietetycznego, diety pudełkowej poszukuje Brygadzistów / Koordynatorów Zmiany/ Liderów. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu, i szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju, koniecznie zgłoś się do nas.

Lokalizacja: Łubna, Polska
Wymagania

– doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi lub magazynowymi, np. doświadczenie jako koordynator, brygadzista, lider lub pokrewne
– umiejętność pracy pod presja czasu i dynamicznym środowisku
– min. znajomość podstaw Excela

Obowiązki

– koordynowanie procesem kompletacji posiłków lub sortowania paczek
– terminowe zarządzanie procesami
– zarządzanie i kontrola pracy podległego zespołu, szkolenia

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (5500 brutto – osoby z niewielkim doświadczeniem, 6500 – osoby z – doświadczeniem, premia po okresie próbnym – 800 zł) –> z możliwością negocjacji w przypadku dużego doświadczenia
– bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi firmy, posiłki pracownicze, codziennie darmowy obiad- karta lunchowa, możliwość zakupu posiłków za 1zł, skomponowania diety i zabrania do domu)
– bezpłatny transport pracowniczy – skontaktuj się z nami przekażemy Ci szczegóły
– pracę w systemie 2 zm. (7-19, 19-7), lub 3 zm. (6-14, 12-20, 18-2)
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji u lidera na rynku

Lokalizacja: Łubna Baniocha, okolice Piaseczna. –> dojazd z wielu miejscowości

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie zgłoszenie za pośrednictwem formularza

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000