Lider strefy robotów spawających TIG, Bielany Wrocławskie

Jesteśmy B8 Recruitment – agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.
Dla naszego Klienta poszukujemy Lidera  strefy robotów spawających.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie, Polska
Wymagania

– Znajomość procesu spawania przy użyciu robota;
– Znajomość spawania metodą TIG;
– Umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy.

Obowiązki

– Przezbrajanie maszyn i robotów i organizacja pracy na nich;
– Dbałość o metodę pracy 3 operatorów – szkolenie lub doszkalanie w razie potrzeby;
– Kontrola stanu maszyn i przyrządów;
– Utrzymywanie ciągłości pracy poprzez zapełnienie niezbędnych materiałów.

Co oferujemy?

– Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;
– Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po – umowa o pracę;
– Wynagrodzenie 5800-6500 zł brutto miesięcznie i wyżej – jesteśmy otwarci na negocjacje;
– Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30;
– Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – przeprowadzimy kurs obsługi robota spawającego, nauczymy programowania innych maszyn, obsługi drukarki 3D i inne;
– Pracę u stabilnego pracodawcy.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a prześlij swoje zgłoszenie, skontaktujemy się jak najszybciej. Skontaktuj się w razie pytań pod 533591777.

Znasz kogoś, kto może być zainteresowany? Poleć tę ofertę swojemu znajomemu lub znajomej!