Magazynier - operator wózka widłowego

Dla naszego klienta, który jest liderem w branży logistycznej, poszukuje Magazynierów – operatorów wózka widłowego. Zapraszamy również osoby bezpośrednio po kursie.

Praca na terenie Gdańska, w dzielnicy Nowy Port.

Lokalizacja: Gdańsk, Polska
Wymagania

* uprawnienia na wózki widłowe – mogą być osoby bezpośrednio po kursie.
* mile widziane doświadczenie na stanowisku Magazynier, Operator Wózka Widłowego, ogólnie z pracy w magazynie.

Obowiązki

* pomocnicze prace magazynowe,
* weryfikacja jakościowa oraz ilościowa towaru zgodnie z zamówieniem,
* rozładunki i załadunki towaru,
* obsługa wózka widłowego.

Co oferujemy?

* stabilne zatrudnienie,
* na początek umowę o pracę tymczasową (pełne ubezpieczenie, płatne urlopy, L4), następnie stałe zatrudnienie bezpośrednio,
* pracę od pn. do pt., w systemie 2 zm. (7-15, 10-18 ), dla chętnych możliwość pracy dodatkowo w weekendy,
* wynagrodzenie: podstawa 30 zł/h brutto + miesięczna premia (500 zł brutto),
* możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – mile widziane osoby bezpośrednio po kursie.

* zapraszamy również osoby zza granicy.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość „Gdańsk” na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty