Magazynier, Wrocław

Poszukujemy osoby do stałej współpracy jako Magazynier we Wrocławiu OD ZARAZ!

Zanim rozpoczniesz pracę będziesz miał możliwość przyjść i ocenić warunki!

Miejsce pracy: Wrocław, Fabryczna

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– chęć i gotowość do pracy;
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
– mile widziane uprawnienia UDT;
– mile widziana książeczka SANEPID.

Obowiązki

– kompletacja zamówień;
– obsługa wózków elektrycznych (w przyp. posiadania uprawnień UDT, prawa jazdy kat. B lub szkolenia wewn.) lub paleciaka;
– praca w 3 strefach (magazyn suchy / chłodzony / mrożony);
– utrzymanie czystości na miejscu pracy.

Co oferujemy?

– zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie;
– stawkę 29,60 zł brutto (STUDENT = NETTO);
– pracę od poniedziałku do piątku w grafiku 3 zmianowym;
– roboczą odzież dostosowaną do warunków pracy.

Zgłoś się za pomocą formularza aplikacyjnego lub zadzwoń na numer 533591777. PRACA OD ZARAZ!