Manager produkcji

Do zakładu działającego w branży spożywczej poszukujemy Managera produkcji.

Miejsce pracy: Góra Kalwaria, pow. piaseczyński, woj. mazowieckie.

Lokalizacja: Góra Kalwaria, Polska
Wymagania

● doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji;
● doświadczenie w branży spożywczej min 3 lata;
● umiejętność zarządzania zespołem;
● znajomość Excel.

Obowiązki

● nadzór nad pracą Produkcji, kontrola jakości pracy poszczególnych zespołów;
● zapełnienie wysokiej jakości produkcji poprzez kontrolę jakości oraz receptur, monitorowania wyznaczonego poziomu food cost;
● współpraca z Działem Żywienia;
● motywowanie i ocenianie pracowników produkcyjnych;
● udział w rekrutacji pracowników;
● układanie grafików pracy;
● kontrola i utrzymanie standardów HACCP;
● współpraca w tworzeniu nowych projektów produkcyjnych.

Co oferujemy?

● stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio;
● stawka miesięczna 11000 zł brutto;
● premia kwartalna w rozmiarze 7000 zł brutto po okresie próbnym;
● pracę w grafiku zmianowym 12 godzinnym – 168 godzin miesięcznie;
● pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;
● darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;
● pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Zapraszamy do składania aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”, nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i poprowadzi przez cały proces rekrutacyjny.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915