Manager Zmiany Produkcyjnej, Piaseczno, Warszawa, Polska

Dla naszego klienta, lidera na rynku w branży spożywczej poszukujemy Managera Produkcji (Managera Zmiany).

Lokalizacja: Szymanów, Polska
Wymagania

– doświadczenie w branży spożywczej
– doświadczenie zawodowego na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji
– dobra organizacja pracy
– znajomości Excela

Obowiązki

– nadzór nad bieżącą pracą produkcji, kontrola jakości pracy poszczególnych zespołów
– zapewnienie wysokiej jakości produkcji poprzez kontrolę jakości oraz receptur, monitorowanie wyznaczonego poziomu food cost
– współpraca z działem żywienia w celu osiągnięcia najwyższej jakości receptur, dostaw i produkcji
– motywowanie, ocenianie i kontrola pracy podległych pracowników
– udział w rekrutacji pracowników, zapewnienie właściwego poziomu motywacji pracowników produkcyjnych
– nadzór nad pracownikami i układanie grafików pracy
– kontrola i utrzymanie standardów HACCP
– współpraca w tworzeniu nowych projektów produkcyjnych
– kontrola i egzekwowanie wytycznych BHP w obszarze produkcji

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
– rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji (pytamy o oczekiwania) + premia kwartalna 7 000 brutto po okresie próbnym
– bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi firmy, posiłki pracownicze, karta lunchowa
– pracę w systemie zmianowym (7-19,19-7), 168h/etat
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji u lidera na rynku

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz, lub kontaktu telefonicznego – 570 318 000, k.bajera@b8group.pl

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000