Mechanik, Jelcz-Laskowice, Polska

Bezpośrednio rekrutujemy dla jednego z naszych klientów, oferując stałą współpracę.

Poszukujemy Mechanika.

Firma zajmuje się produkcją szerokiej gamy elementów z blach, w tym części metalowych dla branży motoryzacyjnej i AGD.

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Wymagania

– Doświadczenia na podobnym stanowisku
– Praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki
– Znajomość obsługi pras i procesów tłoczenia matali na zimno
– Umiejętności czytania schematów pneumatycznych, hydraulicznych i dokumentacji technicznej

Obowiązki

– Monitorowanie stanu technicznego elementów i podzespołów maszyn produkcyjnych
– Usuwanie awarii mechanicznych, celem zapewnienia ciągłości produkcji i raportowanie ich usunięcia zgodnie z wymaganiami
– Wykonanie diagnostyki, przeglądów prewencyjnych na terenie całego zakładu
– Udział w projektach wdrażania nowych modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń

Co oferujemy?

– Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę;
– Pracę na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6.00), możliwe nadgodziny
– Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności do 9000 zł brutto
– Pakiet benefitów ( prywatne ubezpieczenie grupowe, system rekomendacji pracowników, dostęp do szkoleń rozwojowych, dostęp do zakładowej siłowni)

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość „Mechanik” na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Kontakt

Rekruter: Irena
Numer telefonu:
+48 790 861 777