Mechanik Naprawy Blacharskiej| Antwerpia| Belgia

Poszukujemy Mechanika Naprawy Blacharskiej.

Dla naszego klienta poszukujemy wykwalifikowanego Mechanika Naprawy Blacharskiej.

Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wymagania

• Wykształcenie jako naprawiacz blacharski lub równoważne doświadczenie zawodowe
• Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Precyzyjna i szczegółowa praca nie przeraża Cię, z poszanowaniem narzędzi
• Entuzjastyczna osoba gotowa podjąć się nowego projektu
• Gracz zespołowy, który potrafi także pracować samodzielnie
• Posiadasz dobrą znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
• Posiadanie prawa jazdy kategorii B

Obowiązki

• Montaż, demontaż części blacharskich, zderzaków i luźnych elementów
• Przetwarzanie wstępne pojazdów jest jedną z możliwości

Co oferujemy?

• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 2000 do 2500 euro netto miesięcznie (możliwe nadgodziny)
• Zwrot kosztów transportu do Belgii do maksymalnej kwoty 125 euro po czterech tygodniach pracy
• Pomoc w organizacji podróży i w dopełnieniu wszystkich formalności
• Premia roczna w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
• Dodatkowe wynagrodzenie urlopowe w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
• Zakwaterowanie: 55 euro tygodniowo za pokój dwuosobowy, 85 euro tygodniowo za pokój jednoosobowy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915