Mechanik samochodów ciężarowych

Witamy! Jesteśmy B8 Group naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych.

Lokalizacja: Houthalen, Belgia
Wymagania

· Prawo jazdy i samochód
· komunikatywna znajomość języka angielskiego
· wiedza i doświadczenie z zakresu mechaniki samochodowej/ mechaniki pojazdów ciężarowych
· Znajomość systemów hydraulicznych

Mile widziane: umiejętność obsługi interfejsów diagnostycznych

Obowiązki

· Diagnozowanie i naprawa pojazdów ciężarowych
· Naprawy w oparciu o schematy mechaniczne i elektryczne
· Obsługa narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych
· Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Co oferujemy?

· Pracę w systemie 2-zmianowym
· 17-20euro/h brutto (stawka uzależniona od doświadczenia i umiejętności)
· Zakwaterowanie (część kosztów odciągana jest od wynagrodzenia)
· Wsparcie polskiego koordynatora
· Możliwość pracy w systemie: 5 tygodni pracy/ 1 tydzień wolnego
· Bonusy: m.in. dodatek wakacyjny, premia roczna, vouchery na posiłki, nadgodziny

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).