Mechanik samochodów ciężarowych, Houthalen, Belgia

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Mechaników samochodów ciężarowych.
Jeśli masz doświadczenie na takim stanowisku aplikuj!

Lokalizacja: Houthalen, Belgia
Wymagania

– wiedza z zakresu mechaniki samochodowej / ciężarowej
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– umiejętność diagnozowania usterek
– podstawowa wiedza z zakresu czytania i rozumienia schematów elektrycznych
– komunikatywna znajomość j. angielskiego
– dyspozycyjność

Obowiązki

– diagnozowanie usterek
– obsługa komputera – odczytywanie danych z ciężarówek
– prowadzenie dokumentacji

Co oferujemy?

– wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
– 39 godzinny tydzień pracy, z możliwością pracy w nadgodzinach 150%=praca do 50 godzin tygodniowo (również czasami w sobotnie poranki)
– wynagrodzenie: od 17 euro brutto do 20 euro
– vouchery na posiłki o wartości 5,50 euro
– prace w systemie: 2 zmiany: 8-16, 10-18
– premia roczna: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto, dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto, zwrot kosztów przejazdu – zazwyczaj to kilka euro dziennie, opcje zakwaterowania: 55 euro za pokój dwuosobowy i 75 euro za pokój jednoosobowy (wszystko w cenie: internet, woda, gaz i prąd).

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000