Mechanik - Technik |Oostkamp| Belgia

Poszukujemy Mechanika – Technika.

Dla naszego klienta poszukujemy wykwalifikowanego Mechanika – Technika.
Nasz klient specjalizuje się w technicznej konserwacji i naprawach instalacji przemysłowych oraz optymalizacji zakładów maszynowych.

Lokalizacja: Oostkamp, Belgia
Wymagania

* Posiadanie wiedzy z zakresu mechaniki i techniki.
* Znajomość hydrauliki będzie dodatkowym atutem.
* Nie mniej niż 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
* Prawo jazdy (kat. B).
* Mile widziany własny samochód.
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
* Mile widziane posiadanie certyfikatu VCA.

Obowiązki

* Będziesz odpowiedzialny za naprawę i konserwację maszyn produkcyjnych.
* Wykonujesz konserwację zapobiegawczą urządzeń mechanicznych (czyszczenie, smarowanie, regulacja, dokręcanie itp.).
* Ustalasz prewencyjne lub korekcyjne interwencje konserwacyjne w zależności od charakteru pracy (uruchomienie, zmiana produkcji itp.) lub historii konserwacji.
– Wymiana lub naprawa uszkodzonych części i komponentów mechanicznych, testowanie i regulacja (koła zębate, łożyska, koła łańcuchowe itp.).
– Spawanie części i komponentów mechanicznych (spawanie łukowe, lutowanie itp.).

Co oferujemy?

* Belgiską umowę z możliwością zatrudnienia na stałe po okresie próbnym, bezpośrednio u klienta.
* Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie ze standardami obowiązującymi w Belgii w sektorze elektrycznym, wynagrodzenie od 15,79 do 20,00 euro brutto za godzinę.
* Możliwość pracy w nadgodzinach, opłacane 150%.
* Vouchery na posiłki o wartości 8 euro za każdy dzień pracy od momentu podjęcia stałego zatrudnienia u naszego klienta.
* Minimum 40 godzin pracy w tygodniu.
* Zakwaterowanie zapewnione: 75 euro za pokój jednoosobowy, 55 euro za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie). Domy znajdują się około 20-30 minut jazdy samochodem od miejsca pracy.
* Dieta kilometrowa – zazwyczaj kilka euro dziennie.
* Dodatek mobilności w przypadku podróży służbowych (kilka euro dziennie).
* Dodatki: urlop, premia roczna w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
* Premia urlopowa w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto.
* Zwrot pierwszych kosztów podróży do Belgii, maksymalna kwota 125 euro, zostanie wypłacona dopiero po 4 tygodniach pracy.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Kontakt

Rekruter: Irena
Numer telefonu:
+48 790 861 777>