Mistrz produkcji - branża malarska

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, działającego w branży produkcji i napraw pociągów, poszukujemy Mistrza produkcji specjalizującego się w aplikacji powłok malarskich.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, Polska
Wymagania

– wiedza szczegółowa z zakresu z zakresu lakierniczego;
– znajomość rysunku technicznego;
– wykształcenie minimum średnie techniczne.

Obowiązki

– nadzór nad aktualizacją planów przeglądów i instrukcji obsługi;
– aktywny udział i ciągłe doskonalenie procesu malowania;
– optymalizacja procesów o oprzyrządowania;
– kontrola parametrów jakościowych i ich doskonalenie;
– optymalizacja pracy zespołu;
– identyfikowanie problemów z maszynami i narzędziami.

Co oferujemy?

– zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio;
– wynagrodzenie rynkowe;
– pracę na 2 zmiany 6-14, 14-22;
– stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku „aplikuj”, jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuje się pod 533591777.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915