Mł. specjalista / specjalistka ds. kadrowo-administracyjnych, Wrocław, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu B8, poszukujemy Mł. Specjalisty / Specjalistki ds. kadrowo-administracyjnych.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania zawodowe – zapraszamy do przesłania zgłoszenia! –.> Nie wymagamy doświadczenia

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– znajomość pakietu MS Office
– komunikatywność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
– chęć rozwoju
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (praca biurowa, administracyjna, kadrowa)

Obowiązki

– ścisła współpraca z Działem Rekrutacji i Kadr w zakresie zatrudnień
– koordynowanie działań między Działem Rekrutacji a zewnętrznym Działem Kadr i Płac
– kooperacja z Działem Legalizacji (zatrudnianie obcokrajowców)
– dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
– współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie zajmowanego stanowiska

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie (do wyboru)
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
– pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne
– solidny onboarding
– dogodną lokalizację biura

Lokalizacja: Wrocław

Jesteś zainteresowany/a aplikuj poprzez formularz.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000