Młodszy specjalista ds. logistyki

Do prężnie rozwijającego się zakładu ze stabilną pozycją na rynku poszukujemy Młodszego specjalistę ds. logistyki.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wymagania

– doświadczenie w pracy biurowej, preferowane w logistyce;
– znajomość obsługi oprogramowania ERP (Microsoft Dynamics) do zarządzania wezwaniami do dostaw materiałów, zapasami i dostawcami.
– wykształcenie w kierunku logistyki lub pokrewne – mile widziane;
– znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Obowiązki

– wydawanie i monitorowanie wezwań do dostaw materiałów;
– koordynacja z zespołem planowania produkcji w celu dostosowania dostępności materiałów do harmonogramu produkcji;
– zarządzanie relacjami z dostawcami w celu zapewnienia terminowych dostaw i rozwiązywania wszelkich problemów związanych z zamówieniami;
– monitorowanie poziomów zapasów;
– reagowanie na nieprzewidziane zmiany w popycie lub problemy w łańcuchu dostaw.
– współpraca z innymi działami w firmie;
– robienie okresowych raportów na temat działalności zaopatrzeniowej, stanu zapasów i wyników dostawców.

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
– wynagrodzenie na start do 5500 zł brutto;
– premia frekwencyjna do 300 zł brutto;
– pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku;
– dofinansowanie do posiłków w stołówce w wysokości 50%.