Operator CNC, Zaventem, Belgia

Dla naszego klienta poszukujemy Operatorów maszyn CNC.

Lokalizacja: Zaventem, Belgia
Wymagania

– dobra znajomość j. angielskiego
– doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
– umiejętność czytania i rozumienia programów CNC
– umiejętność rozpoznawania powierzchni odniesienia, chropowatości, tolerancji

Obowiązki

– obsługa maszyn CNC
– ustawianie parametrów, przezbrojenia, konserwacje

Co oferujemy?

– wynagrodzenie od 17 EUR brutto/godz. + premia; 1,7368 EUR/godz. + 8 EUR vouchery na posiłki
– godziny pracy z przerwami (6/14 – 14/22)
– zakwaterowanie: 85 EUR za pokój jednoosobowy, 55 EUR za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie)
– diety za dojazdy – zazwyczaj kilka euro dziennie
– benefity: wakacje, premia roczna w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto, dodatkowe wynagrodzenie urlopowe w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
– zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, zostanie wypłacona po 4 tygodniach pracy
– pracę z nowoczesnymi technologiami
– możliwość rozwoju poprzez pakiety szkoleń

Osoby zainteresowany zapraszamy do aplikowania poprzez formularz.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000