Operator maszyn| WARSZAWA| Polska

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, poszukujemy Operatora maszyn

do producenta wyrobów tytoniowych, akcesoriów do palenia tytoniu

Miejsce pracy: Warszawa: Białołęka, ul. Marywilska

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe – zapraszamy do aplikowania

Lokalizacja: Warszawa, Polska
Wymagania

* Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych, przemysłowych

Obowiązki

* obsługa maszyn produkcyjnych -. w szczególności kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerek.
* Praca z panelami PLC.
* Kontrola jakości.
* Pakowanie produktu.

Co oferujemy?

* Pracę u stabilnego pracodawcy.
* Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22; jest możliwość pracy w godzinach dodatkowych.
* Stawkę – 31,00 zł brutto (student = netto),
* Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
* Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne.

Zapraszamy również osoby zza granicy, warunek – komunikatywny polski oraz dobra umiejętność czytania i pisania po polsku.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość ” Operator maszyn” na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Kontakt

Rekruter: Irena
Numer telefonu:
+48 730 303 093>