Operator Maszyn, Warszawa, Polska

Aktualnie poszukujemy Operatorów / Operatorek maszyn z doświadczeniem. (praca na panelach PLC)

Zapewniamy zatrudnienie w stabilnej firmie, z nowoczesnym parkiem maszynowym i czystą produkcją.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub zlecenie – do wyboru.

Lokalizacja: Warszawa, Polska
Wymagania

– doświadczenia w obsłudze maszyn
– chęci do nauki i podjęcia pracy długoterminowej
– mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej, farmaceutycznej itp.

Obowiązki

– obsługa maszyn produkcyjnych (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki), kalibracja, ustawianie parametrów –> panele PLC
– kontrola jakości, pakowanie produktu
– przezbrajanie i regulacja maszyn
– wypełnianie raportów produkcyjnych

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie
– pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2zm (6-14,14-22), dla chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych lub w weekendy
– umowa zlecenie: 32 zł brutto/h lub UoP, po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia + premie
– benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne
– rozwoju i doskonalenie umiejętności – pakiety szkoleniowe
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Lokalizacja: Warszawa, Białołęka /Targówek ul. Marywilska

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, lub kontaktu telefonicznego – 570 318 000.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000