Operator, Oevel, Belgia

Dla jednego z naszych klientów, specjalizującego się w technologii wodorowej poszukujemy Operatorów.
Jeśli masz doświadczenie w obsłudze maszyn lub jesteś chętny do przyuczenia koniecznie zgłoś się do nas!

Lokalizacja: Oevel, Belgia
Wymagania

– zdolności manualne
– precyzyjność i dokładność
– znajomość j. angielskiego
– doświadczenie na stanowisku operatorskim lub wiedza techniczna

Obowiązki

– układanie komponentów w odpowiedniej kolejności, aby zapewnić możliwość montażu stosu PEM;
– zapewnienie dobrej jakości poprzez przeprowadzanie kontroli jakości;
– osiąganie celów produkcyjnych razem z kolegami
– praca zgodnie z wymaganym czasem cyklu lub zdefiniowanym standardem technicznym;
– zachowanie czystego i uporządkowanego środowiska pracy, w tym regularne prace porządkowe i czyszczenie maszyn oraz wykonywanie zaplanowanych zadań konserwacyjnych przez operatora.

Co oferujemy?

– wynagrodzenie: €15 – €17 za godzinę,
– vouchery na posiłki o wartości €6
– zakwaterowanie: €85 za pokój jednoosobowy, €55 za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet wliczone)
– dodatki: dodatek urlopowy, premia roczna w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
– zwrot kosztów podróży – zazwyczaj kilka euro dziennie
– premię urlopową w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
– pracę w systemie 2 zmianowym