Operator maszyn / Operatorka Maszyn, Warszawa, Polska

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Operatorów / Operatorek maszyn z doświadczeniem.

Zapewniamy zatrudnienie w stabilnej organizacji, z nowoczesnym parkiem maszynowym i czystą produkcją.

Lokalizacja: Warszawa, Polska
Wymagania

– doświadczenie w obsłudze maszyn
– chęci do nauki i podjęcia pracy długoterminowej
– mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej, farmaceutycznej

Obowiązki

– obsługa maszyn produkcyjnych (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki), kalibracja, ustawianie parametrów
– praca na panelach PLC
– przezbrajanie i regulacja maszyn
– kontrola jakości, pakowanie produktu
– wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie
– pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2zm (6-14,14-22), dla chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych lub w weekendy
– na początek: umowa zlecenie, ze stawką 31zł/h brutto, po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia + benefity, (student brutto=netto)
– benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne
– możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności – pakiet szkolenia
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Lokalizacja: Warszawa: Białołęka, ul. Marywilska

Jesteś zainteresowany/a zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny lub kontaktu telefonicznego – 570 318 000, chętnie przekażemy szczegóły oferty.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000