Operator plazmy l B8 Manufacturing l Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego, zajmującego się projektowaniem, produkcją i montażem maszyn oraz konstrukcji stalowych, poszukujemy Operatora wypalarki plazmowej.

Lokalizacja: Wrocław, FAT.

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– doświadczenie w pracy na wypalarce plazmowej;
– umiejętność czytania rysunku technicznego;
– umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
– umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnicy.

Obowiązki

– obsługa plazmy, w tym przygotowanie do pracy, ustawianie parametrów, dbałość o poprawne funkcjonowanie;
– trasowanie detali do wiercenia;
– wiercenie na wiertarce kolumnowej i magnesowej;
– oczyszczanie krawędzi detali po procesie wypalania plazmowego;
– realizowanie procesów zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową;
– stanowiskowa kontrola jakości wykonanych detali.

Co oferujemy?

– umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z pracodawcą;
– wynagrodzenie 6000 – 7000 zł brutto miesięcznie, dostosowane do doświadczenia i umiejętności;
– pracę w systemie jednozmianowym 6:00-14:00;
– pracę w profesjonalnym zespole;
– pracę w stabilnej firmie, dążącej do ciągłego rozwoju.

Jesteś zainteresowany? Koniecznie złóż aplikację, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Lub zadzwoń pod numer 533591777.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina S.
Numer telefonu:
+48 533 591 777>