Operator prasy krawędziowej, Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego, zajmującego się projektowaniem, produkcją i montażem maszyn oraz konstrukcji stalowych, poszukujemy Operatora prasy krawędziowej.

Lokalizacja: Wrocław, FAT.

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze pras CNC;
– umiejętność czytania rysunku technicznego;
– umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnicy.

Obowiązki

– obsługa prasy krawędziowej CNC, w tym: ustawianie parametrów, przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie;
– praca z rysunkiem technicznym;
– raportowanie;
– stanowiskowa kontrola jakości wykonanych detali.

Co oferujemy?

– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 + ewentualne nadgodziny;
– zatrudnienie na okresie próbnym na podstawie umowy o zlecenie – 3 miesiące, po okresie próbnym – umowa o pracę;
– stawkę na start 30-33 zł NETTO na godzinę, po okresie próbnym – podwyższenie stawki.

Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV. Znasz kogoś, kto może być zainteresowany? Poleć tę ofertę swojemu znajomemu lub znajomej!