Operator robota spawającego, Genk, Belgia | B8 Recruitment

Jesteśmy B8 Recruitment – należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.
Jesteś doświadczony, posiadasz dużą motywację i chciałbyś móc pracować za granicą? Tutaj masz tę szansę! Wyślij do nas CV – porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operator robota spawającego
Lokalizacja: Genk, Belgia.

Lokalizacja: Genk, Belgia
Wymagania

– Doświadczenie jako operator robota spawającego lub chęć do nauczenia się;
– Doświadczenie w spawaniu półautomatycznym;
– Samodzielność;
– Znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego.
Mile widziana znajomość programowania oraz uprawnienia na wózek widłowy.

Obowiązki

– kompleksowa obsługa robota spawającego marki Panasonic;
– obróbka części spawanych;
– kontrola jakości produktu;
– spawanie półautomatyczne.

Co oferujemy?

– Wynagrodzenie od 16 euro netto na godzinę + dodatki zmianowe;
– Vouchery na posiłki 5,58 euro dziennie;
– Pracę po 40 godzin tygodniowo na 3 zmiany (nadgodziny płatne 150%);
– Zakwaterowanie w cenie 55 euro tygodniowo za pokój dwuosobowy, 85 euro za pokój jednoosobowy.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz. Masz pytania? Zadzwoń pod nr 533591777.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915