Elektryk-Serwisant| Mińsk Mazowiecki| B8 Recruitment

Dla naszego klienta, który zajmuje wiodącą pozycję w produkcji, modernizacji i naprawach pojazdów szynowych, poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do pracy.

Obecnie szukamy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Elektryka – Serwisanta.

Jeśli masz doświadczenie w dziedzinie elektryki oraz serwisu i chciałbyś dołączyć do zespołu, który stawia na innowacyjność i jakość, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja: Polska, Mińsk Mazowiecki
Wymagania

* Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka lub elektromechanika.
* Uprawnienia SEP powyżej 1 kV.
* Umiejętność czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną.
* Umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej oraz narzędzi.
* Prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki

* Naprawy, wymianę i obsługę urządzeń oraz podzespołów w taborze kolejowym.
* Odczytywanie schematów elektrycznych oraz korzystanie z dokumentacji technicznej.
* Obsługę aparatury kontrolno-pomiarowej oraz narzędzi.
* Pracę zarówno na miejscu, jak i w delegacjach.
* Wykonywanie pracy na podstawie schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.

Co oferujemy?

* Umowę o pracę.
* Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.
* Wynagrodzenie podstawowe wynosi od 36 do 43 zł brutto za godzinę. Możliwe wynagrodzenie do 9000 zł z dodatkami.
* Delegacje są rozliczane zgodnie z kodeksem pracy, dodatkowo przysługują diety zgodnie z przepisami.
* Pracę w godzinach od 7:00 do 15:00.
* Wykonywanie pracy zarówno na miejscu, jak i w delegacjach na terenie Polski.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość ” Serwisant” na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty