Operator rozliczeń produkcji żywności| Szymanów| Umowa o pracę

Poszukujemy osób na stanowisko Operatora rozliczeń produkcji żywności dla naszego renomowanego klienta – lidera branży!

Profil firmy: Produkcja żywności, catering, dieta pudełkowa

Lokalizacja: Szymanów, 05-532 Baniocha

Lokalizacja: Szymanów, 05-532 Baniocha, Polska
Wymagania

* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Znajomość MS Excel lub SAP – warunek konieczny
* Dobra organizacja pracy
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym
* Komunikatywna znajomość języka polskiego dla obcokrajowców.

Zapraszamy również osoby zza granicy, warunek – komunikatywny polski oraz dobra umiejętność czytania i pisania po polsku.

Obowiązki

* Zapewnienie ciągłości produkcji.
* Zamówienie surowca na potrzeby produkcji.
* Zarządzanie surowcami w magazynach podległych w obszarach produkcyjnych.
* Realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie ze obowiązującym standardem produkcji.
* Ważenie i przygotowanie mieszanek przyprawionych zgodnie z opisami technologicznymi.
* Korygowanie błędów wynikłych w trakcie rejestracji ważeń.
* Raportowanie niezgodności w procesie produkcyjnym.
* Praca z narzędziem MS Dynamics.

Co oferujemy?

* Wynagrodzenie 7000 zł brutto miesięcznie na okres próbny (3 miesiące), po okresie próbnym 7300 zł brutto
* umowa o pracę
* zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
* praca w systemie dwuzmianowym (7:00 – 19:00 oraz 19:00 – 7:00), średnia ilość dni pracujących w miesiącu – 14 dni.
* prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy
* posiłki pracownicze
* odzież dostosowana do warunków pracy

* możliwość skorzystania ze zorganizowanego transportu do pracy i z pracy (Warszawa (Metro Ursynów 01) – Piaseczno-Szymanów)

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość ” Operator” na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Kontakt

Rekruter: Irena
Numer telefonu:
+48 790 861 777>