Operator wózka widłowego, Łódź, Polska

Dla naszego klienta, lidera na rynku poszukujemy Operatorów Wózków Widłowych z UDT (zapraszamy też osoby bezpośrednio po kursie).

Zapewniamy stabilne zatrudnienie z możliwością rozpoczęcia pracy od zaraz.

Lokalizacja: Łódź, Polska
Wymagania

– chęci do pracy długoterminowej
– posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe
– sumienność i zaangażowanie

Obowiązki

– obsługa wózka widłowego
– prace magazynowe
– wizualna kontrola jakości produktów
– prosta praca fizyczna

Co oferujemy?

– bardzo stabilną pracę – na początek umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), następnie stałą umowę bezpośrednio
– wynagrodzenie podstawowe: od 30 do 32 zł/h brutto (w zależności od kwalifikacji) + dodatki + premia miesięczna (średnio 500-800 zł brutto)
– pracę od poniedziałku do piątku (6-14,14-22,22-06), w niższym sezonie 2 zmiany
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Do aplikowania zapraszamy też obcokrajowców.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz, wysłania wiadomości „praca” na podany nr 570 318 000 lub kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000